BONY çalışanları yılbaşı yemeğinde buluştu

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren Bony Tekstil İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından çalışanlara yönelik Garden Restaurant'ta yılbaşı yemeği düzenlendi. Davetlilerin gönüllerince eğlediği gecede yapılan çekilişlerle 20 kişiye 5'er bin TL hediye çeki verildi.

BONY çalışanları yılbaşı yemeğinde buluştu

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren Bony Tekstil İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından çalışanlara yönelik Garden Restaurant'ta yılbaşı yemeği düzenlendi.
GELENEK SÜRÜYOR
Önceki akşam Silivri Garden Et Lokantası’nda düzenlenen yılbaşı yemeğine AK Parti Tekirdağ Milletvekili Dt.Ayşe Doğan, Bony Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gülkaya, Bony Tekstil Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercüment Ali Gülkaya, Bony Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gülkaya’nın kızı Edanur Gülkaya,
Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin, Kapaklı Emniyet Müdürü Mehmet Ali Barın, AK Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Akın Yılmaz, SGK Çerkezköy Merkez Müdürü İshak Marangoz, Çerkezköy Vergi Dairesi Müdürü Ahmet Tetik, Çerkezköy İlçe Emniyet Amiri Ekrem Çiçek, Bony Tekstil fabrika müdürleri, idari personel ve çalışanlar katıldı.
“AMACIMIZ DEVAMLILIĞI SAĞLAMAK”
Programa Bony çalışanlarının yer aldığı yeni yıl klibi ile başlandı. Programın açılış konuşmasın Bony Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gülkaya yaptı. Gülkaya tüm çalışanların yeni yılını tebrik ederek “2016’nın çalışanlarımıza ve ailelerine hayırlı olmasını diliyorum. Gün geçtikçe zorlaşıyor ama bu zorlukları aşmak için çalışıyoruz. Yeni yıla yeni bir teknoloji ve yeni bir anlayışla giriyoruz. Amacımız devamlılığı sağlamak, işimizi devam ettirmektir.

“DAHA İYİ OLACAĞIZ”
Bütün amacımız çalışanımızı ve kendimizi mutlu edebilmektir. Yaklaşık 30 yılı geride bıraktık. Çalışanlarımızla aile gibi hareket ettik. Kesinlikle işim beni hiç üzmedi, hep mutlu oldum. Bundan sonra da inşallah çalışanımla ve ailemle mutlu olacağım. Çünkü zorlukların içinden geldik. İnanıyorum ki her geçen sene daha iyiye gideceğiz. Krizler bizi çok etkilemeyecek. Herkesin yeni yılını canı gönülden kutluyorum” dedi.
“BAYRAĞI TESLİM ETME ZAMANI GELDİ”
İş bayrağını artık çocuklarına teslim etmek istediğini söyleyen Hasan Gülkaya, “İki sene daha çekeceğiz. İnşallah 2 sene içinde çocuklarım okullarını bitirir ve işin başına geçer” diye konuştu. Hayatı boyunca kendisini sadece işinin üzmediğini kaydeden Gülkaya, “Çalışanlarımla birlikte olmak için çok çaba sarf ettim. Bugünkü manzara da bunun kanıtıdır. Ekiplerim canla başla çalışıyor. Hiçbiri yokluğumu aratmıyor” dedi.
“BAŞARILAMAYACAK HİÇ BİR ŞEY YOK”
Geçen yılki kutlama programına değinerek sözlerini sürdüren Hasan Gülkaya “Geçen yıl çekilişle otomobil verdik. Bu yıl için ev vaadinde bulunmuştuk. Fakat arkadaşlarımız ev parasını bölüp 5’er bin lira olarak dağıtmanın daha uygun olacağını düşündüler. İnşallah bu miktarı önümüzdeki yıl 2 katına çıkarırız” dedi. Çalışınca başarılamayacak hiçbir şeyin olmadığını kaydeden Gülkaya, “Başarılamayacak şey yok. Başarmak kadar güzel bir şey de yok. Çaba sarf etmeden başarı olmaz. Yeter ki insanlar istesin. Ben çok mutluyum, çalışanlarımın da mutlu olduğuna inanıyorum. İnşallah sizleri daha da mutlu etmek için var gücümle çalışmaya devam edeceğim. Kazandıklarımı sizinle paylaşacağım. Çünkü paylaşırsanız hayat güzel, paylaşabildiğim müddetçe paylaşacağım. Hepinize mutlu yıllar diliyorum” dedi.
DOĞAN: “SANAYİCİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Programda AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan da bir konuşma yaptı. Doğan şunları söyledi: “Bir yılı hep birlikte geride bıraktık. Hep birlikte çok çalışıp yoruldunuz. Ülkemize katma değer kazandırdınız. İnşallah önümüzdeki yıl da çok daha güzel işler yapacak ve ülkemize katma değer sağlamaya devam edeceksiniz. Bizler çalışanların ve sanayicilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz”
GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER
Programda Bony Tekstil’de 10, 15 ve 20’nci yılını dolduran çalışanlara plaket ve hediyelerini takdim edildi. Plaket töreninin ardından Gülkaya, çalışanlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
20 KİŞİYE ÇEKİLİŞLE 5’ER BİN LİRA HEDİYE
Son bölümde hediye çekilişi yapıldı. Çekilişlerde Bony Tekstil’de 3 yılını doldurmuş 605 kişi arasından 20 kişiye 5’er bin TL dağıtıldı. Çekilişler sonunda çalışanlar tarafından Hasan Gülkaya’ya “Çalışanına En Çok Değer Veren Patron Oscar’ı” verildi. Bony Tekstil çalışanları gecenin ilerleyen saatlerine kadar canlı müzik eşliğinde halaylar çekip oyunlar oynayarak eğlendi. Program canlı müzik eşliğinde yenen yemek ile devam etti.