Bony Tekstil İşletmeleri tarafından bu yıl 12’ncisi düzenlenen ve Turkuaz Halı Sahada gerçekleşen bölümler arası halı saha futbol turnuvası tamamlandı.

8 TAKIM BÜYÜK MÜCADELE ORTAYA KOYDU

Bu yıl 12’ncisi düzenlenen bölümler arası halı saha futbol turnuvasında İdari İşler, Formahane 1, Formahane 2, Bakım, Örgü 1, Örgü 2, İplik Dağıtım, Numune-Desen takımları mücadele etti. 6 Temmuz tarihinde başlayan turnuvada rakiplerini mağlup eden İdari İşler Futbol Takımı İle Formahane 1 Futbol Takımı final karşılaşmasında karşı karşıya geldi.

İLK DEVREDEN DÖRT GOL ÇIKTI

Her iki takımında galibiyet mücadelesi için çıktığı karşılaşmanın ilk dakikaları karşılıklı ataklarla geçildi. İlerleyen dakikalar da ataklarını sıklaştıran İdari İşler Futbol Takımı kaydettiği 1 golle karşılaşmada öne geçmesini bildi. Gelen golle mağlup duruma düşen Formahane 1 Futbol Takımı beraberlik için ataklar geliştirse de istediğini elde edemedi. Rakibinin üzerine giden İdari İşler Futbol Takımı kaydettiği golle farkı ikiye çıkardı. Farkın ikiye çıkmasının ardından moral bulan İdari İşler Futbol Takımı fark mücadelesi verdi. Formahane 1 Takımı ilk devre 1 gol atarak maçı bırakmayı düşünmedi. İdari İşler Futbol Takımı, karşılaşmanın ilk devresinin son dakikalarında kaydettiği golle tekrar farkı İkiye çıkardı. İlk devrenin kalan dakikalarında gelişen ataklardan başka gol sesi çıkmayınca İdari İşler Takımı ilk devreyi 3-1 önde tamamladı. 

İDARİ İŞLER ŞAMPİYON

Müthiş bir çekişmenin yaşandığı karşılaşmanın ikinci devresinde iki takımda galibiyet için mücadele etti. Rakibi karşısında 3 gol bulan İdari İşler Futbol Takımı kalan dakikalarda kalesini gole kapattı. Formahane 1 Futbol Takımı bulduğu atakları değerlendirmeye çalışsa da atakları sonuç vermedi. İdari İşler yakaladığı bütün atakları değerlendirerek farkı 8’e çıkararak karşılaşmadan 9-1’lik galibiyet ile ayrılarak şampiyon oldu.

Bozdağ: Hedefimiz Çerkezköy’ü AK Parti belediyesine kavuşturmaktır Bozdağ: Hedefimiz Çerkezköy’ü AK Parti belediyesine kavuşturmaktır

KUPA VE MADALYALAR TAKDİM EDİLDİ

Müsabakanın sona ermesinin ardından kupa törenine geçildi. Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan İdari İşler Futbol Takımına şampiyonluk kupasını ve madalyasını Üretim Müdürü Okan Akşan verdi. Turnuvayı ikinci sırada tamamlayan Formahane 1 Futbol Takımına ikincilik kupasını İnsan Kaynakları Müdürü Nazan Çelik, Formahane 2 Takımı’na üçüncülük kupasını Satınalma Müdürü Havva Kara takdim etti.

19 GOLLE GOL KRALI OLDU

Turnuvada 19 golle, gol kralı İdari İşler takımından Ramazan Sağdıç olurken, turnuvanın En Centilmen Takımı ise Numune&Desen oldu. Gol kralı kupasını İdari İşler Müdürü Harun Uluslu, Centilmenlik Kupasını Yağmur Turizm yönetim kurulu başkanı Akın Yılmaz takdim etti.

‘’BÜYÜK BİR AİLEYİZ’’

Turnuva Koordinatörlüğünü yapan İdari İşler Müdürü Harun Uluslu, “Biz büyük bir aileyiz. Turnuvadaki amacımız çalışanlarımızın motivasyonlarını artırmak, iş stresini azaltmak, çalışanlarımız arasındaki iletişimi güçlendirmek. Bony Tekstil İşletmeleri olarak çalışmalarımızın kaynaşmasını hedeflediğimiz bu turnuvaya 6 Temmuz Perşembe günü İdari İşler – Formahane 1 takımları arasında oynanan karşılaşma ile başladık. 25 Ağustos Cuma günü şaşırtıcıdır ki yine İdari İşler ile Formahane 1 Bölümü arasında oynanan final karşılaşmasının ardından sona erdi. Kendi Takımımın Şampiyon olması da ayrı bir mutluluk verdi' diye konuştu.

Muhabir:  Hilal SAVTEKİN

bony tekstil halı saha (4)

bony tekstil halı saha (3)

bony tekstil halı saha (2)

bony tekstil halı saha (1)

Bony Futbol Turnuvası'nda İdari İşler şampiyon oldu (3)

Bony Futbol Turnuvası'nda İdari İşler şampiyon oldu (2)