BSK sıcak asfalt yol yapımı tamamlandı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından, Cengiz Topel Bulvarı Kuş Bahçe Mevkiinde başlatılan BSK sıcak asfalt yol yapımı tamamlandı.

BSK sıcak asfalt yol yapımı tamamlandı

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, 2021 yılı Faaliyet Programı kapsamında yol yapım ve onarım çalışmalarına hijyen ve maske kuralları çerçevesinde devam edildiği belirtildi. Açıklamada, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Çerkezköy ilçesi Cengiz Topel Bulvarı Kuş Bahçe Mevkiinde başlatılan BSK sıcak asfalt yol yapımı tamamlandı. 500 metre uzunluğunda ve 7 metre genişliğindeki yolda toplamda 3500 m2 alanda 850 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi” denildi.

“ÇALIŞMALARIMIZI ARALIKSIZ BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRECEĞİZ”

Yol çalışmalarının il genelinde belirli bir program dahilinde devam ettiğini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da, "Çerkezköy İlçesi Kuşbahçe Mevkiinde ekiplerimiz sıcak asfalt çalışmalarını tamamladılar. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak tüm ilçelerimizde yol çalışmalarımızı bundan sonra da aralıksız bir şekilde sürdüreceğiz" dedi.

Yorumlar 1
Murat 02 Mayıs 2021 16:53

Yapa yapa 500 metremi yaptınız. Yazık.