Bu açılış kaçmaz!

Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi'nin öğrencileri tarafından hazırlanan gösteri ve el emeği ürünler, Hayat boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında görücüye çıkacak. Merkez müdürü Necmi Akman, 1 Haziran'da gerçekleştirilecek ve 2 Haziran'da da devam edecek olan etkinliklerin açılışına tüm vatandaşları davet eti.

Bu açılış kaçmaz!

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi Tiyatro ekibi tarafından hazırlanan oyun 31 Mayıs 2022 günü saat 20.30’da Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi’nde sahnelenecek.

ETKİNİLKLER KENT PARK’TA YAPILACAK

Öte yandan, Hayat boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında kursiyerler tarafından hazırlana el emeği göz nuru ürünler de Kent Park’ta görücüye çıkacak.  Açılış programı 1 Haziran Çarşamba günü saat 17.00’da Kent Park’ta gerçekleştirilecek. Burada gitar ve halk oyunları kursiyerlere gösteri sunacak. Cilt Bakım Hizmetleri ile El Sanatları Workshop kursiyerlerinin hazırladığı ürünlerde sergilenecek.
Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Necmi Akman, 1-2 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinliklere tüm vatandaşları davet etti.