Bulvardan sökülen ağaçlar yeşil alanlara dikiliyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin Namık Kemal Bulvarı'nda gerçekleştirdiği Orta Refüj Peyzaj Düzenleme çalışmaları kapsamında sökülen ağaçlar, ilçe genelindeki park ve yeşil alanlara dikiliyor.

Bulvardan sökülen ağaçlar yeşil alanlara dikiliyor

Çerkezköy Bakış - Namık Kemal Bulvarı’nda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri tarafından gerçekleştirilen Orta Refüj Peyzaj Düzenleme çalışmaları devam ediyor.
Çalışmalar kapsamında orta refüjde bulunan Akasya ağaçlarının söküldüğünü kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Sökülen yaklaşık 200 Akasya ağacı, Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince kentimiz genelindeki park ve yeşil alanlara dikiliyor” dedi.
Namık Kemal Bulvarı orta refüjden sökülen Akasya ağaçlarının yerine Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri tarafından Çınar ağaçlarının dikildiğini sözlerine ekleyen Başkan Vahap Akay, “Peyzaj çalışmaları kapsamında çimlendirme ve otomatik sulama sistemi de yapılacak. Çalışmaların en kısa sürede tamamlanması hedefleniyor” diye konuştu.