Burada çaldılar İstanbul'da yakalandılar

Çerkezköy ve Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği Ekiplerinin ortaklaşma çalışmaları sonucu dün gece yapılan operasyonda Çerkezköy ve Kapaklı'da okul servislerinin akülerini çaldıkları tespit edilen iki kişi İstanbul'da yakalandı.

Burada çaldılar İstanbul'da yakalandılar

Çerkezköy ve Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği Ekiplerinin ortaklaşma çalışmaları sonucu dün gece yapılan operasyonda Çerkezköy ve Kapaklı’da okul servislerinin akülerini çaldıkları tespit edilen iki kişi İstanbul’da yakalandı.

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy ile Kapaklı’da akü hırsızlığına karıştıkları tespit edilen iki zanlı,
İstanbul’da yakalandı.
İSTANBUL’DA YAKALANDILAR
Kapaklı ve Çerkezköy olmak üzere okul servislerinden toplam 11 akü çaldıkları tespit edilen Ü.E. ile O.G., Çerkezköy ve Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği Ekiplerince yapılan titiz operasyonda İstanbul’da yakalandı.
İFADELERİ ALINDI
Dün gece saat 00:00 sıralarında İstanbul’dan Kapaklı İlçe Karakoluna getirilen Ü. E. ile O.G., ifadeleri alındıktan sonra adliyeye sevk edildiler.
ÇALINAN AKÜLER ARANIYOR
Zanlıların çaldıkları ve hurdacılara sattıkları tespit edilen aküler ise emniyet güçleri tarafından aranıyor.

Yorumlar 1
arkadaş 12 Şubat 2015 08:50

kapaklı polis teşkilatının çalışmasını takdir ediyorum. özellikle asayiş büro memurlarına titiz çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.