Çalarken yakalandılar

Çerkezköy'de bir dernek ile işyerinden hırsızlık yaptıkları iddia edilen 17 yaşındaki K.A. ile 20 yaşındaki Savaş B., polisler tarafından suçüstü yakalandı.

Çalarken yakalandılar

Muhabir: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’de bir dernek ile işyerinden hırsızlık yaptıkları iddia edilen 17 yaşındaki K.A. ile 20 yaşındaki Savaş B., polisler tarafından suçüstü yakalandı.

Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bir iş yerinden hırsızlık ve Çerkezköy’de faaliyet gösteren bir dernekten hırsızlık yaptıkları belirlenen 2 kafadar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince suçüstü yakalandı. 17 yaşındaki K.A. ile 20 yaşındaki Savaş B., bir dernekten sigara ile bir miktar para çaldıkları öğrenilen iki kafadar son işlerinde yakayı ele verdi.

İddiaya göre Atatürk Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir işyerine giren K.A. ile Savaş B., ekipler tarafından suçüstü yakalandı. İşyerinden para, saat ve yüzük çaldıkları tespit edilen şahıslar ifadeleri alınmak üzere Gazi Polis Merkezi Amirliği’ne götürüldü. Şahıslar bugün öğlen saatlerinde alınan sağlık raporlarının ardından Çerkezköy Adliyesine sevk edildiler.