Camcı mazbatasını aldı

CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, mazbatasını alarak resmi görevine başladı.

Camcı mazbatasını aldı

Hafta sonu yapılan olağan kongrede Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına seçilen Engin Camcı, mazbatasını Çerkezköy İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Fatih Özyurt’un elinden aldı. Camcı, yapılacak ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımına gideceklerini açıkladı.

CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, mazbatasını alarak resmi görevine başladı. 

MAZBATASINI ALDI

Hafta sonu yapılan olağan kongrede CHP İlçe Başkanlığı’na seçilen Engin Camcı dün saat 15.00’da İlçe Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı. İlçe Başkanlığına seçildiğini belirten Camcı mazbatayı Çerkezköy İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Fatih Özyurt’un elinden aldı.

GÖREV DAĞILIMINA GİDİLECEK

CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, Adliye çıkışında yaptığı açıklamada yapacakları ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımına gideceklerini açıkladı. Camcı “Yönetim olarak toplandıktan sonra görev dağılımı yapacağız. Bu dağılımda da yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın yeni görevleri belli olacak.” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

CHP İlçe kongresinin demokratik bir ortamda tamamlandığını kaydeden Camcı “İlk olarak delege seçimi gerçekleştirdik. Delege seçiminde iki liste yarıştı. Delege seçiminden farklı galip çıkarak kongreye girdik. Kongrede seçime tek listeyle girmemize rağmen üyelerimiz seçime yoğun bir ilgi gösterdiler. 250’yi aşkın üyemizden 220’si oy kullandı. Kongremize ilgi gösteren tüm delege ve partililerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

“ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

Engin Camcı, kongre sürecinin geride kaldığını belirterek şunları söyledi: “Birlik ve beraberlik içerisinde yolumuza devam edeceğiz. Ülkemizin geçtiği bu kritik dönemde üzerimize düşen gayreti göstereceğiz. Herkes bilmeli ki Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Yönetimi çok çalışacak, çalışmalarıyla fark oluşturacak”   

BİRLİKTE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİLER

Engin Camcı, yeni görevinin tüm Çerkezköy’e ve Cumhuriyet Halk Partisi’ne hayırlı olmasını dileyerek, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte fotoğraf çektirdi.