Çatlak Dolgu Makinesi hizmete sunuldu

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, hizmet kalitesini daha verimli ve etkin hale getirmek için çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Çatlak Dolgu Makinesi hizmete sunuldu.

Çatlak Dolgu Makinesi hizmete sunuldu

Çerkezköy Bakış - Çatlak Dolgu Makinesi, Büyükşehir Belediyesi tarafından 11 ilçede gerçekleştirilen yol yapım çalışmalarında muhtelif kesimlerde kullanılacak.
Silindirle sıkıştırabilir beton ve bütüne sıcak karışım yollarda oluşan çatlaklar öncelikle derz kesme makinası ile açıldıktan sonra açılan çatlaklar hava kompresörü ile temizleniyor ve çatlak dolgu makinesi ile çatlakların kapatılma işlemi uygulanıyor. Bu sayede ürün ömrü arttırılmış oluyor.

“TEKİRDAĞ İÇİN HIZ KESMEDEN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Konuyla ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Büyükşehir Belediyesi olarak hizmet kalitemizi daha da arttıracak yatırımları gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Büyük önem verdiğimiz yol yapım çalışmalarımızda kullanılmak üzere çatlak dolgu makinesini araç filomuza katmış bulunuyoruz. Şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Tekirdağ için hız kesmeden çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.