ÇEF 2022'nin tarihi belli oldu

Çerkezköy Endüstriyel Fuarı (ÇEF) bu yıl 18-20 Eylül 2022 tarihlerinde, Çerkezköy Kapalı Pazar Yerinde yapılacak.

ÇEF 2022'nin tarihi belli oldu

Çerkezköy Bakış-Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın Mayıs ayı meclisi, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva’nın katılımı ile Meclis Başkan Yardımcısı Nuran Yeşil’in başkanlığında

Oda Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.


Gündemin 1. maddesinde yer alan Mayıs ayı gelir-gider bütçe izleme raporları ve mizanın ibra edilmesi görüşüldü. Gündemin 1. maddesi, oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 2. maddesinde Çerkezköy Endüstriyel Fuarı görüşüldü. ÇTSO’nun, 2017 yılından bu yana düzenlediği Çerkezköy Endüstriyel Fuarı’nın (ÇEF) “ÇEF 2022” olarak 18-20 Eylül 2022 tarihlerinde, Kapalı Pazar alanında yapılması, fuar ile ilgili harcamaların ihtiyatlardan karşılanması oybirliği ile kabul edildi. 

SIRBİSTAN İŞ GEZİSİNİN SUNUMU YAPILDI

Gündemin 3. maddesinde yer alan, 2-5 Haziran 2022 tarihlerinde üyelerin katılımı ile gerçekleşen Sırbistan/Belgrad iş gezisi sonuç raporu meclis üyelerine sunuldu. Gezi sonrası katılım sağlayan üyelerle yapılan memnuniyet anketinin sonuçları da paylaşıldı. Paylaşılan sonuçlara göre; üyelerin yüzde 97’si gerçekleştirilen geziden memnun kaldıklarını ifade etti. İkili iş görüşmelerindeki memnuniyet oranı ise yüzde 91 olarak açıklandı.

Ayrıca iş bağlantısı sağlayan üye sayısının ise 12 olduğu ifade edildi. Gerçekleştirilen sunumun ardından konuyu değerlendiren meclis üyeleri, bölgemiz ihracatına, tanınmasına önemli katkılar sağlayan bu tür iş gezisi organizasyonlarına devam edilmesi tavsiyesinde bulundu.
Gündem maddelerinin tamamlanmasının ardından meclis, sona erdi.