Çerkezköy 1911 Spor sahaya inmek için gün sayıyor

Çerkezköy 1911 Spor Kulübü Başkanı Murat Yiğit Aslan, 'Çerkezköy'ümüze yakışır takım kadrosu ile antrenmanlarımıza başlayacağız.' ifadelerine yer verdi.

Çerkezköy 1911 Spor sahaya inmek için gün sayıyor

Çerkezköy Bakış- Geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede Çerkezköy 1911 Spor Kulübü Başkanlığı seçilen Murat Yiğit Aslan, takımın durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Aslan, “Çerkezköy’ümüzün köklü kulüplerinden 1911 Çerkezköy Spor Kulübümüz için Çerkezköy Belediye Başkanımız Sayın Vahap Akay ile yaptığımız görüşmeler neticesinde ilçemizin güzide kulübüne vereceği destekler için istişarelerde bulunduk. Kayyum atamasına kadar giden kulübümüze maddi ve manevi desteklerini sonuna kadar vereceği sözünü aldık. Kendilerine 1911 Çerkezköy Kulübü taraftarı ve Çerkezköy halkı adına şükranlarımı sunuyorum.  İş yoğunluğu sebebi ile göreve devam edemeyen ve tekrar aday olmayan geçmiş dönem Kulüp başkanımız Sayın Tolga Tokoçin ve yönetimine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerimi sunarım. İlerleyen günlerde Çerkezköy’ümüze yakışır takım kadrosu ile antrenmanlarımıza başlayacağız. Divan kurulu başkanlarımıza, yöneticilerimize ve üyelerimize teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.