Çerkezköy Belediyesi, şehit annelerini yalnız bırakmadı

Anneler Günü dolayısı ile şehit annelerini ve eşlerini yalnız bırakmayan Çerkezköy Belediyesi, gerçekleştirdikleri ziyaretlerde şehit annelerine ve eşlerine çiçek hediye ederek Anneler Günü'nü kutladı.

Çerkezköy Belediyesi, şehit annelerini yalnız bırakmadı

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi, bu Anneler Günü’nde de şehit annelerini ve eşlerini unutmadı.

İlk olarak Şehit Jandarma Er ilhan Doyran’ın Veliköy’de ikamet eden ailesini ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutlayan Çerkezköy Belediyesi İletişim Merkezi ekipleri, ailelere çiçek vererek Çerkezköy Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduğunu hatırlattılar.
Daha Sonra sırasıyla Şehit Ulaştırma Er Ilgaz Özkan, Şehit Jandarma Komando Çavuş Muharrem Yanal, Şehit Muharebe Çavuş Mustafa Oruç, Şehit P. Er Mustafa Baykuş, Şehit Komiser Yrd. Erdem Uçar, Şehit Ulş. Er Ilgar Özkan, Şehit Köy Koruyucusu Asım Tayyar, Şehit Polis Dursun Zeytün, Şehit Denizci Er Mehmet Yılmaz, Şehit J. Er Sinan Yurtkulu, Şehit J. Kom. Er Mahmut Dalkıç, Şehit J. Uz. Çvş. Dinçer Ersoy ve Şehit P. Kom. Er Serdar Gönülal’ın ailelerine ziyarette bulunuldu.

DUYGULANDIK, SEVİNDİK

Böylesine anlamlı bir günde yalnız olmadıklarını hissettiren Çerkezköy Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür eden şehit anne ve eşleri “Bu özel günde bizleri hatırlamanız çok güzel bir duygu. Dilerim bu güzel hissi Allah tüm şehit ailelerine yaşatsın. Duygulandık, çok sevindik. Çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandılar.
Annelerin sadece Anneler Günü’nde hatırlanacak bir değer olmadığını belirten Belediye Başkanı Vahap Akay ise Çerkezköy Belediyesi’nin her zaman şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanlarında olduğunu belirterek, tüm annelerin Anneler Gününü kutladı.