İşletmenin önünde geçekleşen açılış törenine, geçmiş dönem AK Parti Milletvekili Ayşe Doğan, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram, AK Parti Çerkezköy Belediye Meclis Üyesi Mehmet Han Atbaşı, Kızılay Çerkezköy Şube Başkanı Hasan Karaca, MHP İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, MHP İlçe Başkan Adayı Fatih Berber ve çok sayıda sevenleri katıldı.

“KADINLARIMIZIN BÖYLE BİR GİRİŞİMDE BULUNMASI BENİ MUTLU ETTİ”

Açılış konuşmasını gerçekleştiren geçmiş dönem AK Parti Milletvekili Ayşe Doğan, “Burada Feray ve Yeliz kızımızın birlikte açmış olduğu şifa evine hep birlikte teşrif ettik. Öncelikle kadınlarımızın böyle bir girişimde bulunması beni mutlu etti. Çerkezköy' de esnaflıklarıyla tanıdığım ve Çerkezköy'e katkı sağlayan Özcan ailesinin biricik kızı da aynı yoldan devam ediyor. Biliyorsunuz ticaret sünnettir. Ben burada olmaktan çok mutluyum. İşyerimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Şifa olsun hepimize, tekrardan hayırlı, uğurlu olsun gençlerimize.” ifadelerini kullandı. 

biber1

“ÇERKEZKÖY’ÜMÜZE VE CADDEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Yeni işletmenin hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram, “Açılışını yapacağımız işyeri, aileye, işyeri sahibi kızımıza özellikle Çerkezköy’ümüze ve caddemize hayırlı uğurlu olsun. Allah bol bereketli kazançlar ve bereketli rızıklar nasip etsin.” dedi. 
Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi. İşletmeciler Feray Özcan ve Yeliz Tunçkol, “Hayırlı olsun” dileklerini kabul etti.

Muhabir: Tuba TURHAN

biber3

biber2

biber4

Editör: Nursema İnan Salman