Çerkezköy'de 36 saat su kesintisi olacak

Çerkezköy'de yeni yapılan içme suyu şebeke hattının bağlantı çalışması nedeniyle 20 Temmuz Çarşamba günü sabah saat 08.00'dan itibaren 3 mahallede 36 saat süreli su kesintisi yaşanacak.

Çerkezköy'de 36 saat su kesintisi olacak

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Su ve Kanalizasyon İdaresi’den (TESKİ)  yapılan açıklamada, Çerkezköy’ün 3 mahallesinde su kesintisi olacağı bildirildi.

TESKİ’den yapılan açıklamada, “İlçemiz Barbaros Caddesi ve Güveniş Caddesinde hizmet ömrünü tamamlamış Asbest içme suyu şebeke hattının devre dışı bırakılması amacıyla imalatı yeni yapılan içme suyu şebeke hattımızdan bağlantı çalışması yapılacaktır. Çalışma 20 Temmuz 2022 Çarşamba Günü saat 08:00’da başlayıp 36 saat süreli su kesintisi yaşanacaktır. Bu nedenle ilçemiz sınırları içerisinde; Gazi Osmanpaşa Mahallesinin tamamı, Fevzipaşa Mahallesi (bir kısmı) Yıldırım Beyazıt Mahallesi (bir kısmı) çalışma sırasında su verilemeyecektir. Çalışma tamamlandıktan sonra suyun abonelere ulaşması ev veya iş yerlerinin konumuna ve arızanın boyutuna bağlı olarak bir kaç saat kadar farklılık gösterebilir.” denildi.
 

Çerkezköy Bakış Gazetesi
Yorumlar 2
Melek 21 Temmuz 2022 02:25

2 yıl oldu hala şehir içi yol yapımı tamamlanamadı..Millete işkence haline geldi artık pess! ! !

Muammer 20 Temmuz 2022 09:29

Allah sizi bildiği gibi yapsın 3 senedir yapamadınız bir alt yapıyı şimdiye kadar şehir inşa edilirdi ama siz bir alt yapıyı yapmaktan acizsiniz 36 saat su kesintisi nedir ya çalışanı var çocuğu olan var var da var yazıklar olsun bu belediyecilik işini yapamıyorsunuz milleti her yaz mağdur etmekten bıkmadınız bence gidin artık bu iş size göre değil vergiye geldiği zaman sudan emlakk vergisinden yerleştirin ama hizmete geldiği zaman kimse yok Allah belanısı versin