Çerkezköy'de su kesintisi olacak

Çerkezköy'de yeni içme suyunun bağlantı çalışması nedeniyle 27 Temmuz Çarşamba günü 6 saat süreyle su kesintisi yapılacak.

Çerkezköy'de su kesintisi olacak

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Su ve Kanalizasyon İdaresi’nden (TESKİ) yapılan açıklamada Çerkezköy’de planlı su kesintisi yapılacağı bildirildi.

KESİNTİNİN OLACAĞI MAHALLELER

TESKİ’den yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: İlçemiz Öztrak Caddesinde hizmet ömrünü tamamlamış Asbest içme suyu şebeke hattının devre dışı bırakılması amacıyla imalatı yeni yapılan içme suyu şebeke hattımızdan bağlantı çalışması yapılacaktır. Çalışma 27 Temmuz 2022 Çarşamba günü saat 09:00 da başlayıp 15:00'da sona erecektir. Bu nedenle ilçemiz sınırları içerisinde; Öztrak Caddesi, Edip Sokak ile Mescit Sokak arası Cadde boyu, Bağlık Mahallesinin tamamı,  G.M.K.P. Mahallesi Çorbacı Sokak, Kartal Sokak ve Kosavalı Sokak çalışma sırasında su verilemeyecektir. Çalışma tamamlandıktan sonra suyun abonelere ulaşması ev veya iş yerlerinin konumuna ve arızanın boyutuna bağlı olarak bir kaç saat kadar farklılık gösterebilir.” denildi.
 

Çerkezköy Bakış Gazetesi