'Çerkezköy hayırseverleriyle de meşhur'

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, 'Çerkezköy, Tekirdağ'ımızın çok önemli bir ilçesi ama bir taraftan da hayırseverleriyle de meşhur. Çerkezköy'de pek çok iş insanı tanıdık ki hakikaten varını yoğunu hayra kullanıyor.' dedi.

'Çerkezköy hayırseverleriyle de meşhur'

Çerkezköy Bakış- Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ Şubesi tarafından Çerkezköy’deki Trakya Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde iftar verildi. İftara Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, eşi Güllühan Yıldırım ile birlikte katıldı.

“ALLAH KABUL ETSİN, BİRLERİNİ BİN ETSİN İNŞALLAH”

Oruçların açılmasının ardından bir konuşma yapan ve Çerkezköy’ün hayırseverlerine vurgu yapan vali Yıldırım, “Çerkezköy, Tekirdağ’ımızın çok önemli bir ilçesi ama bir taraftan da hayırseverleriyle de meşhur. Çerkezköy’de pek çok iş insanı tanıdık ki hakikaten varını yoğunu hayra kullanıyor. Okul yapıyorlar, cami yapıyorlar, kuran kursu yapıyorlar, yaşlılara bakım hizmeti verdirmek için uğraşıyorlar, fakir fukaraya erzak dağıtıyorlar. Aklına ne gelirse bütün hayırları kendileri işlemek için birbirleriyle yarışıyorlar. Hepsini sizlerin huzurunda tebrik ediyorum. Allah kabul etsin, birlerini bin etsin inşallah.” ifadelerini kullandı.