Çerkezköy Minel için gözyaşı döktü

Antalya'nın Kemer ilçesinde tatile giden ve bir otelin yüzme havuzunda boğularak hayata veda eden 12 yaşındaki Minel Karadiş'in cenazesine yoğun katılım yaşandı.

Çerkezköy Minel için gözyaşı döktü

Muhabir: Uğur Arslan
4 Temmuz günü Antalya’nın kemer ilçesinde tatile giden ve bir otelin yüzme havuzunda boğularak hayata veda eden 12 yaşındaki Minel Karadiş’in cenazesine yoğun katılım yaşandı. Küçük Minel’in babası ayakta durmakta zorlanırken kılınan cenaze namazının ardından küçük Minel son yolculuğuna uğurlandı.

Çerkezköy Bakış - Minel Karadiş için kılınan cenaze namazına geniş katılım yaşandı.

YOĞUN KATILIM
Bugün öğle namazına müteakip Fevzipaşa Camii’nde kılınan cenaze namazına CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkan Yardımcısı Ercan Erdoğan, CHP Çerkezköy İlçe Başkan Yardımcısı Özer Adalı, İlçe Müftüsü Yusuf Tuna, Belediye Meclis Üyeleri, Çerkezköylü vatandaşlar ve Minel Karadiş’in yakın arkadaşları ile ailesi katıldı.

AYAKTA DURMAKTA ZORLANDI
Cenaze namazı öncesi yapılan dua sırasında ayakta durmakta zorlanan baba Karadiş, kızının tabutunun başından bir an olsun ayrılmadı. Kılınan cenaze namazının ardından ise Minel Karadiş’in cenazesi İstasyon Mezarlığı’na defnedildi.

Yorumlar 8
ercan 05 Temmuz 2016 23:32

O şimdi bir melek Allahım ailesine sabır versin dualarımız onunla olacak çok üzüldüm benim de evlatim var cennet kuşu hoşçakal

Serpil K. 05 Temmuz 2016 22:30

Mekanin cennet olsun guzel kiz Allah geride kalan annene babana sabir versin..

Zeynep 05 Temmuz 2016 22:16

Mekanı cennet olsun sevenlerinede sabır diliyorum

Aslı 05 Temmuz 2016 21:39

Sorumlusu kimlerse cezalandırılmalı, hoş giden yavru geri dönmeyecek ama bu cahil insanların akıllanması, bu otellerin denetlenmesi gerekiyor. Geçen yıl da Sofia isimli aynı yaşlarda yabancı bir kızın saçları sıkışarak ölmüştü (Hilton otel). Çok yazık ... Allah ailesine sabırlar versin, rahmet eylesin.

Gökay 05 Temmuz 2016 19:54

Minel seni cok ozluyecegiz sensin olmuyo minelll

Elif ataselim 05 Temmuz 2016 19:52

Ahhhh Nasıl bir acı Allah sabır versin üzüldük çok nasıl dayanır ana yüreği ben bile dayanamazken otelin hatası çok büyük cezasını çeksinler inşAllah

Seçkin 05 Temmuz 2016 18:43

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Allah ailesine ve sevenlerine sabır ihsan eylesin

şule 05 Temmuz 2016 17:14

Ah yavrum mekanın cennet rabbim ailene sabır vetsın