Çerkezköy Trabzonsporlular Derneği Başkanı Hasanoğlu oldu

Çerkezköy Trabzonsporlular Derneği genel kurulunu tamamladı. Tek liste ile seçime giren Saadettin Hasanoğlu başkanlığa seçildi.

Çerkezköy Trabzonsporlular Derneği Başkanı Hasanoğlu oldu

Çerkezköy Bakış - Dernek binasında gerçekleyen ve mevcut başkan İzzet Albayrak’ın aday olmadığı genel kurulda

seçime tek liste ile gidildi. Seçimde, derneğin yeni başkanı giren Saadettin Hasanoğlu oldu.

“CANI GÖNÜLDEN DESTEK VERDİK”

Teşekkür konuşması yapan Çerkezköy Trabzonsporlular Derneği eski Başkanı İzzet Albayrak, “3 yıldır kurucu yönetim kurulu üyesi, başkan yardımcısı ve başkan olarak hizmet verdiğim Çerkezköy Trabzonsporlular Derneği görevimin sonuna gelmiş bulunmaktayım, Bugün yapılan olağanüstü seçimli genel kurulda tek liste olarak katılan Saadettin Hasanoğlu başkanlığındaki yönetim listesine canı gönülden destek verdik, desteklemeye de devam edeceğiz. Bu bir bayrak yarışıdır. Şerefimizle bayrağı onlara teslim ettik. Kendilerine hayırlı olsun diyoruz. Bu güne kadar yanımızda olan bizi destekleyen tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Hakkınızı helal edin.” dedi.

YENİ YÖNETİM LİSTESİ

Hasanoğlu’da kendisine destek olan herkese teşekkür etti. Hasanoğlu’nun yönetim kurulunda Salih Yılmaz, İbrahim Yılmaz, Gökay Keleşoğlu, Erkan Ahmetoğlu, Ebrer Metin Cansız, Kazim Albayrak, Hakan Çakıroğlu, İlyas Kum, Halit Yılmaz, Osman Gündoğan, Ahmet Tüfekci, Kerim Akdoğan, Murat Keskin, Cemal Oğuz Gedikli ve Mehmet Hazır yer aldı.