Çerkezköy Ülkü Ocakları Başkanı koronaya yakalandı

Çerkezköy Ülkü Ocakları Başkanı 34 yaşındaki Yavuz Kemal Yazar'ın koronavirüs (kovid-19) testi pozitif çıktı. Sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Yazar, evde eşi ve iki çocuğu ile birlikte karantina altında olduğunu ifade etti.

Çerkezköy Ülkü Ocakları Başkanı koronaya yakalandı

Çerkezköy Ülkü Ocakları Başkanı Yavuz Kemal Yazar’ın koronavirüs (kovid-19) testi pozitif çıktı. Sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Yazar, evde eşi ve iki çocuğu ile birlikte karantina altında olduğunu ifade etti.

Tüm Dünya’yı saran ve Türkiye’de de etkisini sürdüren koronavirüs salgını bulaşmaya devam ediyor. Çerkezköy Ülkü Ocakları Başkanı Yavuz Kemal Yazar’ın koronavirüs (kovid-19) testi pozitif çıktı. Başkan Yazar’ın tedavisi evinde devam ediyor.

“SOĞUK ALGINLIĞI ŞİKAYETİ İLE HASTANEYE GİTTİM”

Çerkezköy Bakış Gazetesi’nin telefonla ulaştığı Başkan Yazar, sağlık durumunu iyi olduğunu ifade etti. Şuan baş ve boğaz ağrısı şikâyeti olduğunu, eşi ve 2 çocuğu ile birlikte evde karantina sürecinin sürdüğünü belirten Yazar, “Normal soğuk algınlığı ve terleme şikayeti ile Çerkezköy Devlet Hastanesine gittim. Burada yapılan kan tahlili ve tomografi temiz çıktı. Sürüntü testi burada yapılmadı. Ardından evime geldim.  Şikayetlerim devam edince başka bir hastaneye gittim ve kovid-19 testim bu sabah pozitif çıktı. Şuan baş ve boğaz ağrısı şikayetim var. İnşallah en kısa sürede sağlığıma kavuşacağım. Arayan, soran herkese çok teşekkür ederim. Evimde istirahat ediyorum ve sağlık durumum gayet iyi. Eşim ve iki çocuğum da iyi çok şükür.  Vatandaşlarımızdan ricam lütfen maske, sosyal mesafe ve hijyen kuralına uysunlar.”dedi.