Şube önünde düzenlenen açılış törenine Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Salih Azbay, Vestel Trakya Bölge Sorumlusu Yener Arız ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“UMUT EDİYORUM, ÇERKEZKÖY’ÜMÜZE HAYIRLAR GETİRİR”

Açılış kurdelesi kesimi öncesi konuşmalar gerçekleşti. İlk açılış konuşmasını gerçekleştiren ve işletmeye hayırlı olsun dileklerini ileten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bu güzel açılışta hep birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Umut ediyorum bu güzel işletmemiz, büyüyen ve gelişen Çerkezköy’ümüze hayırlar getirir. Ben işletme sahibimizi tebrik ediyorum. Bol kazanç ve bereket diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun inşallah.” dedi.

“VESTEL 20 BİNİN ÜZERİNDE İSTİHDAMLA ÇOK CİDDİ BİR DESTEK SAĞLAMAKTADIR”

Başkan Akay’ın ardından Vestel Trakya Bölge Sorumlusu Yener Arız konuştu. Arız, “Açılışımıza katıldığını için hepinize teşekkür ediyorum. Vestel Manisa Organize Sanayisi'nde 1,3 milyon metrekare alanda üretim yapan, bu özelliğiyle de Avrupa’nın en büyük üretim tesislerinden bir tanesi olarak 20 binin üzerinde istihdamla memleketin istihdamına çok ciddi bir destek sağlamaktadır. Elektronik sektöründe de 25 yıldır ihracat şampiyonluğunu devam ettirmekte olup, memlekete döviz kazancı getiren şirketlerimizden biridir. Bugün ürünlerimizi bu mağazada sizlerle buluşturuyor olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Katıldığınız için teşekkür ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından katılımcılar tarafından kurdele kesimi gerçekleşti. Kurdele kesiminin ardından mağaza yöneticileri tebrikleri kabul ettiler.

Muhabir: Tuba TURHAN

VESTEL5

VESTEL3

VESTEL6

VESTEL1