1039 imza ile başvuru yapıldı

Kurulma çalışmaları son aşamaya getirilen Tekirdağ Sanayi Odası için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na 1039 sanayicinin imzasını taşıyan dilekçe ile başvuru yapıldı.

1039 imza ile başvuru yapıldı
ÇerkezköyBakış - Kurulma çalışmaları son aşamaya getirilen Tekirdağ Sanayi Odası için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na 1039 sanayicinin imzasını taşıyan dilekçe ile başvuru yapıldı. Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Tekirdağ Sanayi Odası Müteşebbis Heyeti Başkanı Ömer Sarıoğlu, başvuru sürecinin tamamlandığını söyleyerek “Tekirdağ Sanayi Odası kurma çalışmalarımızda mutlu sona geldik. 1039 imza ile 26 Nisan Cuma günü dilekçemizi verdik, hayırlı olsun’’ dedi.
“TEKİRDAĞ İÇİN SANAYİ ODASI GEREKLİ’’
banner287
Mart ayında Tekirdağ Müteşebbis Heyeti olarak Ankara’ya gerçekleştirdikleri ziyareti hatırlatarak sözlerini sürdüren Sarıoğlu, “Daha önceki görüşmelerimizde hem bakanımız hem TOBB başkanımız bu işe çok sıcak baktıklarını söylediler. Tekirdağ büyük bir sanayi kenti, sanayi odası olması gerekli” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510