16 kişi sobadan zehirlendi

Çerkezköy, Kızılpınar ve Karaağaç’ta bulunan 4 aileden toplam 16 kişi sobadan sızan karbonmonoksit gazından sızan zehirlendi. Çerkezköy Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan 16 kişi tedavilerinin tamamlanmasının ardından taburcu edildiler.

16 kişi sobadan zehirlendi
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Önceki gün meydana gelen olayda 16 kişi sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.
4 AİLE SOBADAN ZEHİRLENDİ
Çerkezköy, Kızılpınar ve Karaağaç’ta meydana gelen olayda 4 farklı aileden 16 kişi sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi. Edinilen bilgiye göre önceki gün sabah saatlerinde Bağlık mahallesi Huzur Sokak’ta ikamet eden Yakut ailesinden İsmail Yakut, Nazar Yakut, Halil Yakut, Sevay Yakut ile Hatice Yakut; Kızılpınar’da ikamet eden Tıkna ailesinden Emrullah, Zafer ile Ayşe Tıkna; Durmuş ailesinden Sadrettin, Esra, Yaşar ile Melek Durmuş sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendiler.
banner287
TABURCU EDİLDİLER
Ambulanslarla Çerkezköy Devlet Hastanesi kaldırılan yaralılar tedavi altına alınırken, Karaağaç’ta ikamet eden Tiktaş ailesinden Murat, Bülent ile Birsek Tiktaş
kendi imkanlarıyla hastaneye gelerek tedavi altına alındılar. Bağlık mahallesinde ikamet eden Yakut ailesinin 6 kişilik ferdi sabah 08.30 sıralarında taburcu edilirken, diğer aileler ise müşahade altına alınarak öğleden sonra taburcu edildiler.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306