19 Mayıs’ı buruk kutluyoruz

Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı öncesinde yaptığı açıklamada Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde meydana gelen patlamalardan dolayı üzgün olduklarını belirterek, “Patlamada hayatını kaybeden şehitlerimize rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyorum. Millet olarak derin bir teessür içerisindeyiz.’’ Dedi.

19 Mayıs’ı buruk kutluyoruz
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.
BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle açıklama yapan Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, “Reyhanlı'da yaşanılan acı olayın üzüntüsünü derinden hissediyoruz. Öncelikle patlamada hayatını kaybeden şehitlerimize rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyorum. Millet olarak derin bir teessür içerisindeyiz. Böyle bir hadisenin bir daha yaşanmaması tek temennimizdir” diye konuştu.
“BU ANLAMLI GÜNDE GENÇLERE VERİLEN ÖNEM HATIRLATILIYOR’’
banner287
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın buruk bir atmosfer içerisinde geçtiğini söyleyen Ertem, “'Bu bayramı ülkemizin geleceğinde önemli görevler üstlenecek ve geleceğimizi şekillendirecek gençlerimize armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 19 Mayıs 1919'da Bandırma Vapuru ile Samsun'a ayak basarak itilaf devletlerinin işgaline karşı Kurtuluş Savaşı'nın temellerini atmıştır. Bu nedenle 19 Mayıs, 1919 yılından bu yana zaferin temelinin atıldığı gün olarak kutlanmakta ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün gençlere verdiği önemi hatırlatmaktadır” dedi.
“YAPILAN HER İŞTE ÖNCE KALİTEYİ İLKE EDİNİN’’
Konuşmasının devamında gençlere seslenen Başkan Ali Ertem, “Bu ülkenin geleceği olan sizler her şeyden önce ailelerinize yakışır birer evlat olmak ve ülkeniz için güzel çalışmalara imza atmak için çaba göstermelisiniz. Çünkü yarının geleceği olan sizler de sizden sonraki nesilleri yetiştirmekte sorumluluk alacaksınız. Bu nedenle küçük veya büyük yaptığınız her işte öncelikle kaliteyi aramayı ilke edinin. Azim, çalışkanlık ve süreklilik, kalite ile birleşince başarı kaçınılmazdır. Sizlerin başarısı ülkemizin geleceğini daha da parlak bir hale getirecektir. Bu duygu ve düşüncelerle başta gençlerimiz olmak üzere herkesin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum'' şeklinde konuştu.
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 15:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet daşdelen
ahmet daşdelen - 6 yıl Önce

ali ertem chp'ye çamur atıyorsun ama sen önce kendin yaptığın çamurları temizle 12 ihalede devleti zarara uğratmışsınız yani birilerine peşkeş çekilmiş anlaşılan sizin işinizde bu akp 'nin işide yandaşlara çıkar sağlama mı ..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510