52 Ordulular Derneği’nden kahvaltı

Çerkezköy 52 Ordulular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, geçtiğimiz hafta sonu Çerkezköy’de yaşayan Ordulular ve Dernek üyeleri için bir kaynaşma kahvaltısı düzenledi. Kahvaltıya CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer ile Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem de katılırken, misafirlere Ordu yöresine ait yöresel yemek ve kahvaltı ürünleri ikram edildi.

52 Ordulular Derneği’nden kahvaltı
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy 52 Ordulular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, geçtiğimiz hafta sonu Çerkezköy’de yaşayan Ordulular ve Dernek üyeleri için bir kaynaşma kahvaltısı düzenledi.
KAHVALTI DÜZENLEDİLER
Geçtiğimiz Pazar saat 10.00’da başlayan kahvaltıya CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Metin Dönmez, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel ve partilerin yönetim kurulu üyeleriyle birlikte dernek mensupları katıldı.  Dernek Başkanı Metin Yaşar tarafından karşılanan katılımcılar dernek üyeleri ve Ordulularla bir araya geldi.
YÖRESEL YEMEKLER SUNULDU
Çerkezköy’de yaşayan Orduluların yoğun ilgi gösterdiği kahvaltıda Ordulu hanımların yaptığı, Ordu iline ait birçok yöresel tat sunuldu.  Katılımcıların memnun bir şekilde ayrıldığı kahvaltıda konuşan 52 Ordulular Derneği Başkanı Metin Yaşar, “Üyelerimizin birlik ve beraberliğini sağlamak için bu kahvaltıyı düzenledik.” Dedi.“270 ÜYEMİZ VAR”
banner287
52 Ordulular Derneği olarak 270 üyeleri olduğunu belirten Yaşar,”Bu sayıya henüz onayını yaptırmadığımız üyelerimizi katmıyoruz. Gün geçtikçe büyüyerek Çerkezköy’de Ordululara daha çok hizmet, aktivite getirmek istiyoruz. Bu kahvaltı organizasyonu da bunlardan sadece biridir.” İfadelerini kullandı.YÖRESEL HALK OYUNU OYNANDI
Kahvaltının ardından yöresel müzikler eşliğinde horonlar tepilirken, Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’de horonda maharetini sergiledi. Kahvaltı organizasyonu dernek üyelerinin ve Orduluların çeşitli eğlencelerinin ardından sona erdi.
Haber: Savaş Akyıldırım


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510