6 bin 500 adet korsan CD ele geçirildi

Tekirdağ ve Çerkezköy Güvenlik Büro Amirliği ekipleri Çerkezköy ile Kapaklı’da faaliyet gösteren müzik marketlere eş zamanlı operasyon düzenlendi. 7 ayrı iş yerine yapılan baskınlarda Oyun, Müzik, Film, PS oyunları olmak üzere yaklaşık 6 bin 500 korsan CD ele geçirildi.

6 bin 500 adet korsan CD ele geçirildi
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy ve Kapaklı’da 7 ayrı müzik markete yapılan eş zamanlı operasyonda 6 bin 500 adet korsan CD ele geçirildi.
MÜZİK MARKETLERE EŞ ZAMANLI OPERASYON
Korsan CD’lerle ilgili olarak titiz bir çalışma yürüten İlçe Emniyet Müdürlüğü TEM Büro Amirliği ekipleri, Tekirdağ’dan gelen TEM Güvenlik Büro Amirliği ekipleriyle birlikte dün operasyon düzenledi. Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin de katıldığı operasyonda Çerkezköy ve Kapaklı’da faaliyet gösteren Müzik marketlere eş zamanlı olarak baskın yapıldı.
KORSAN CD’LER ÇUVALLARLA TAŞINDI
banner287
Saat 15.00’da başlayan ve 17.00’da sona eren eş zamanlı operasyonda Kapaklı’da 2, Çerkezköy’de ise 5 müzik markette Oyun, Müzik, Film, PS oyunları olmak üzere yaklaşık 6 bin 500 korsan CD ele geçirildi. Ele geçirilen korsan CD’ler çuvallara konularak emniyete götürüldü. Operasyonlar sonunda işletme sahipleri de ekipler tarafından ifadeleri alınmak üzere İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirildiler.Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 11:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306