7 kişi adliyeye sevk edildi

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Ekipleri başarılı çalışmalara imza atmaya devam ediyor. İlçe genelinde meydana gelen olayları aydınlatan Asayiş ekipleri yaptıkları çalışmalarda 7 şahsı yakalayarak adliyeye sevk etti.

7 kişi adliyeye sevk edildi
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Ekipleri başarılı çalışmalarını sürdürüyor.
OLAYLAR AYDINLATILDI
29 Temmuz 2015 günü Ekşioğlu Mantolama isimli işyerinde meydana gelen faili meçhul kasa hırsızlığı olayı ile ilgili olarak Asayiş Büro Amirliği ekiplerince yapılan araştırma neticesinde olayı gerçekleştirdiği tespit edilen 1979 doğumlu Ş.A. isimli şahıs yakalanarak adli mercilere sevk edildi. Yine 7 Eylül 2015 günü Gazi Osman Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde meydana gelen  faili meçhul mendilcilik yöntemiyle 985 euro dolandırıcılık olayı ile ilgili olarak Asayiş Büro Amirliği ekiplerince yapılan araştırma neticesinde olayı 1970 doğumlu O.D. isimli şahsın gerçekleştirdiği tespit edildi.
OLAYLAR TEK TEK AYDINLATILDI
31 Temmuz 2015 günü Ziraat Bankası önünde meydana gelen  faili meçhul dolandırıcılık olayı ile ilgili olarak yapılan araştırma sonucunda olayı V.K isimli şahsın gerçekleştirdiği tespit edildi. Şüpheli V.K.  21 Ekim 2015 günü görevlilerce yakalanarak adli mercilere sevk edildi. Asayiş ekipleri yine 17 Ekim2015 günü Gazi Osman Paşa Mahallesi Butçular Sokakta faaliyet gösteren Pizza Hot isimli işyerinde meydana  gelen faili  meçhul motosiklet hırsızlığı olayı ile ilgili olarak 2002 doğumlu S.B. ve  M.A isimli şahısları yakalayarak adli mercilere sevk edildi. 13 Ağustos 2015 günü Yunus Emre Parkı isimli işyerinden oyuncakların içinden 1000 TL bozuk para alınarak meydana  gelen faili meçhul hırsızlık  olayı ile ilgili olarak Asayiş Büro Amirliği ekiplerince yapılan araştırma neticesinde olayı 2002 doğumlu S.B.- M.A, ve 2000 doğumlu M.U. isimli şahısların gerçekleştirdiği tespit edilerek şahıslar 20 Ekim 2015 günü görevlilerce yakalanarak adli mercilere sevk edildi.
TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ
banner287
Emniyet güçleri yine 21 Ekim 2015 günü Özel Optimed Hastanesi deposunda kabloların çalınmasıyla  meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili olarak Asayiş Büro Amirliği ekiplerince yapılan araştırma neticesinde olayı 1983 doğumlu S.T.  isimli şahsın  gerçekleştirdiği tespit edilerek şahıs yakalanıp  sevk edildiği adli mercilerce tutuklandı.
ASAYİŞ EKİPLERİ ENSELEDİ
11 Ekim 2015 günü Ambardere de bulunan bir inşaattan 2 bin 200 TL değerindeki teleskopik demir direklerinin çalınması olayı ile ilgili olarak Asayiş Büro Amirliği ekiplerince yapılan araştırma neticesinde olayı 1984 doğumlu N. K. isimli şahsın gerçekleştirdiği tespit edildi. 19 Ekim 2015 günü Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde meydana gelen faili meçhul evden hırsızlık olayı ile ilgili olarak Asayiş Büro Amirliği ekiplerince yapılan araştırma neticesinde olayı  T. T. ve M. Ç.  isimli şahısların gerçekleştirdiği tespit edilmiş, müştekinin evinden çalınan 6 adet cep telefonu ve 1 adet laptop ile birlikte şüpheliler yakalanmış ve mahkemeye sevk edildiler. 16 Ekim 2015 günü Gazi Osman Paşa Mahallesi Fatih Caddesi üzerindeki inşaatta meydana gelen faili meçhul hırsızlık olayı ile ilgili olarak Asayiş Büro Amirliği ekiplerince yapılan araştırma neticesinde olayı  D. C. ve E. D. isimli şahısların gerçekleştirdiği tespit edildi. Şahıslar aynı gün ekiplerce yakalanarak adli mercilere  sevk edildiler.
7 KİŞİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
Yaşanılan olayların ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından olayların faili olan 7 kişiyi adliyeye sevk ederken, yaşanılan olaylarda 2 kişinin de kimliği tespit edildi. İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı basın açıklamasında “ İlçemiz genelinde genel güvenlik ve asayişin sağlanması  ile aranan şahıs ve şahısların yakalanması için çalışmalarımız azim ve kararlılıkla devam edecektir.” ifadeleri kullanıldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2015, 13:35

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306