Aday tanıtım toplantısı düzenlenecek

AK Parti ve MHP’den oluşan Cumhur İttifakının adayı Süleyman Kozuva için yarın aday tanıtım toplantısı düzenlenecek. AK Parti İlçe Başkanı Ümit Kök, aday tanıtım toplantısına tüm Çerkezköylüleri davet etti.

Aday tanıtım toplantısı düzenlenecek

Çerkezköy Bakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök, Cumhur İttifakının adayı olan Süleyman Kozuva için 26 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’da Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda aday tanıtım toplantısı düzenleneceğini açıkladı. Kök,  “Aday tanıtım toplantımıza TBMM Başkanvekili Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop, MKYK Üyesi Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Genel Merkez Kadın Kolları MYK Üyesi Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül, İl Başkanı Mülahim Kuru, Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel ve Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz de katılacak. Saat 14.00’da Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda düzenlenecek olan tanıtım programına tüm Çerkezköylü vatandaşlarımız davetlidir.” dedi.
ZİYARETLERDE BULUNDULAR
AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök ve Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Süleyman Kozuva, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ile AK Parti Çerkezköy eski İlçe Başkanları Abdullah Öğe ve Sait Yazı ile Belediye Başkan Aday Adayı Hasan İşcan’ı da ziyaret ederek, yaklaşan seçimlerle ilgili istişarede bulundu.   

banner287

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 12:52

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510