Adını bile bilmiyorlar!

CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı, yerel seçimlerdeki ittifak ortağı İYİ Parti İlçe teşkilatını ziyaret etti. Ziyareti sosyal medya hesabından paylaşan CHP İlçe Teşkilatı, “İYİ Parti” yerine “Yeni Parti” yazması “ittifak ortaklarının adını bile bilmiyorlar” yorumlarına yol açtı.

Adını bile bilmiyorlar!

Çerkezköy Bakış - CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, beraberindeki partililerle birlikte, İYİ Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatını ziyaret etti. CHP’lileri İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin ile partililer karşıladı. CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı ise resmi sosyal medya hesabından ziyaretle ilgili fotoğraflar paylaşıp “Yeni Parti İlçe Başkanı Sn. Yasemin Erseçkin ve İlçe yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi sunduk.” notu düştü. “İYİ Parti” yerine “Yeni Parti” yazılması şaşkınlıkla karşılanırken, bu paylaşımı görenler “CHP ittifak ortağının bile adını bilmiyor” yorumlarına neden oldu.  
İlçe Teşkilatı, yapılan hatayı fark etti ve bir süre sonra ise “Yeni Parti” yazan kısmı “İYİ Parti” olarak değiştirdi.

banner287

 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilge vatandaş
Bilge vatandaş - 2 ay Önce

Anca böyle açık yakalamaya çalışın çamur at izi kalsın. Fırsatçılar.

Sezer ÖZ
Sezer ÖZ - 2 ay Önce

Nasıl bir yayınsınız siz anlamadım bir kere olsun CHP hakkında iyi konuşmuyorsunuz tarafsız öz olun biraz göre göre bunu mu görüyorsunuz bravo AKP nin yanlışlarınıda söyleyin biraz hangisinden başlasak diye sayarken zaten seçim olur.

Vatandaş
Vatandaş @Sezer ÖZ - 2 ay Önce

Dayı sen ilçedeki diğer gazeteleri takip et de gör bakalım taraflı yayın nasıl yapılıyor. Lağım çukuru gibi gazeteler var. Kim ne derse desin yine en objektifi Çerkezköy Bakış’tır.

Aslan Hamza
Aslan Hamza - 2 ay Önce

Tamm da sayın gazete siz harf kelime hatası hiçmi yapmıyorsunuz anlamadım yani tek sıkıntı bumu

Gökhan Alphan
Gökhan Alphan - 2 ay Önce

Maşallah Maşallah :-)) Zamanla Tanışırlar Seçim Sonrası Yani

Oguzhan
Oguzhan - 2 ay Önce

İyi geldi akşam akşam iyi güldük sağolun

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306