Adliye’de su baskınına bir karış kaldı

Kurban Bayramı öncesi yaşanan yağışlar sırasında sular altında kalan Çerkezköy Adliyesi’nde önceki gün yine su baskını tehlikesi yaşandı. Yükselen sular, giriş kapısına dayanınca, buradaki adli dosyalar Adliye personeli tarafından ikinci kata taşındı.

Adliye’de su baskınına bir karış kaldı
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Hükümet Konağı’nın ilk iki katında hizmet veren Çerkezköy Adliyesi, yine su baskını tehlikesi yaşadı.
SULAR KAPIYA DAYANDI
Cuma günü başlayan ve Cumartesi günü akşamına kadar aralıksız devam eden yağışlar nedeniyle biriken sular, Hükümet Konağı’nın bahçesine akmaya başladı. Giderek yükselen sular, Hükümet Binası’nın kapısına dayanınca, Adliye personeli harekete geçti.
DOSYALAR BİR ÜST KATA TAŞINDI
Çerkezköy Adliyesi Yazı İşleri Müdürü Erbay Bekiroğlu ve zabıt katiplerinden oluşan Adliye personeli, giriş katta bulunan dosyaları, bir üst kata taşıdı. Giriş katta bulunan tüm dosyalar, Başsavcılık odası ve diğer odalarda muhafaza altına alınırken, korkulan su baskını gerçekleşmedi.
banner287
YENİDEN ALT KATA TAŞINDI
Adliye personelini tetikte bekleten su baskını tehlikesi, yağmurun dinmesi ile birlikte gerçekleşmedi. Yağışların kesilmesi ve suların hafif hafif çekilmeye başlaması ile birlikte, üst kata taşınan dosyalar, yeniden giriş kata taşındı.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 18:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306