Adliye’ye yeni duruşma salonu

Yaşanılan sel felaketinin ardından tadilat çalışmalarının sürdüğü Çerkezköy Adliyesi’nde 2 adet olan duruşma salonu sayısı 3’e çıkarılırken, icra birimi de adliye yakınındaki bir ofis katına taşındı.

Adliye’ye yeni duruşma salonu
• ESMA KURTULUŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ  - Sel felaketinin ardından Çerkezköy Adliyesi’ndeki yaraların sarılması sürüyor.
DURUŞMA SALONLARI 3’E ÇIKARILDI
Sel sularına maruz kalan adliyedeki duruşma salonlarında boya-badana işleri tamamlanırken mevcut olan 2 duruşma salonuna bir duruşma salonu daha eklenerek duruşma salonu sayısı 3’e çıkarılacak.
İCRA MÜDÜRLÜĞÜ TAŞINDI
banner287
Bunun yanı sıra adliye binasında hizmet veren İcra Müdürlüğü’nün de adliye binasının hemen yan tarafında bulunan binaya taşındı. Hükümet Konağı içinde hizmet veren baro birimindeki tadilat çalışmaları parkelerin yapılması ile sona erdi.
ADLİ SİCİL KAYDI İÇİN DAİMİ YER YAPILDI
Öte yandan binada bir müddet süre adli sicil kaydı verilemezken, geçtiğimiz hafta itibari ile verilmeye başlanan sabıka kayıtları için de adliye girişinde bulunan polis noktası daimi Adli Sicil Bürosu’na dönüştürüldü. Mevcut olan büronun hemen yanına ise, yeni polis noktası yapıldı. Çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını kaydeden yetkililer, adliye birimlerinin kısa sürede hizmete gireceği müjdesini verdiler.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306