“AĞZI İSHAL OLMUŞ ADAM”

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “Osmanlı Türklerle zulm ediyordu. Osmanlı'nın zulmüne karşı bu çadırlarda ne mücadeleler verildi.” sözlerine sert tepki gösterdi. Yüksel, “Osmanlıya Türklere zulüm etti diyerek hakaret edemezsin.” dedi.

“AĞZI İSHAL OLMUŞ ADAM”

Çerkezköy Bakış - Başkan Yüksel, “Yaklaşık 1,5 yıldır, Tekirdağ’ın 11 ilçesinde görev yapan teşkilatlarımızla beraberiz. Büyük ve çalışkan bir teşkilatız. Tekirdağ teşkilatları 24 Haziran’a hazır. Çok şükür Çerkezköy’de bugün teşkilatımızla buluştuk ve startı verdik. Çerkezköy’ümüzün tüm sokaklarında kapı kapı gezdik. Yorulmaksızın çalışacağız. Bu teşkilatlara 24 Haziran akşamına kadar oturmak, uyumak haram olsun.  Sayın başkanım biz, gösterdiğiniz güveni yerine getirmek için, Reisimize verdiğimiz sözü tutmak için, durmadan çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

“MİLLET DEDİKLERİNİN HESABINI TEK TEK SORACAK”

Yüksel, konuşmasını şöyle sürdürdü:  Bugün duyduk ki, Kılıçdaroğlu’nun CHP’si İYİ partiye geçmiş. Topunuz geçse ne yazar!  15 kişide cezaevinde ziyaret ettiğiniz teröristlere verin, 15 Kişide HDP’ye verin, Pensilvanya’ya verin. Kılıçdaroğlu dedi ki: “Osmanlı Türklere zulüm etmiştir.” Sen Balkanların Fatihi, Anadolu’nun, Asya’nın, Avrupa’nın ve en önemli milletimizim gönüllerinin fatihi olan Osmanlıya zulüm etti diyerek hakaret edemezsin. O Osmanlı ki; torunlarından Mustafa Kemal Atatürk, Alpaslan Türkeş ve ümmetin umudu olan Recep Tayyip Erdoğan çıkmış.  Ayrıca; sen uğruna 100 binlerce şehit verilmiş şanlı AL BAYRAĞIMIZA alçak diyemezsin. O bayrak ki bu büyük milletin şerefi ve namusudur. Sana çiğnetmez, buna gücünde yetmez. Ey ağzı isal olmuş adam, bu millet bu dediklerinin hesabını senden tek tek soracak!” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bozkurt..
Bozkurt.. - 12 ay Önce

Zübük ke..mal..dümenci chp..yaşa recep tayyip erdoğan yaşa..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306