AK Gençlerden tıp bayramı ziyaretleri

AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Haluk Demir ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilçedeki sağlık kuruluşlarını ziyaret ettiler.

AK Gençlerden tıp bayramı ziyaretleri

Çerkezköy Bakış - Başkan Haluk Demir ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin ilk durağı Özel İrmet Hastanesi oldu. Burada Hastane Başhekimi Burç Baykaran ile görüşen Başkan Demir, AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı olarak ilçe genelinde sağlık konusunda yapılacak seminerler ve konferanslar için destek istedi. Başhekim Baykaran da AK Partili gençlere her zaman destek olacaklarını söyledi. Ziyarette konuşan Başkan Haluk Demir, sağlık turizmi ile Çerkezköy’ün adını duyuran İrmet Hastanesine teşekkür ederek, sağlık turizmi hakkında da bilgi aldılar. Konuşmaların ardından AK Partili gençler Başhekim Dr. Burç Baykaran’ın 14 Mart Tıp Bayramını kutlayarak çiçek hediye ettiler.

ÇALIŞKAN İLE BİR ARAYA GELDİLER

AK Partili gençler daha sonra Optimed Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan’ı ziyaret ettiler. Çalışkan’ın sıcak karşılaması için teşekkür eden AK Partili gençler Başhekim Recep Çalışkan’dan sağlık sektörü hakkında bilgi aldılar. Çalışkan, ziyarette hekimlik anılarından bahsederken AK Parti’li gençlerin nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler. Çalışkan, gelecek neslin temellerini gençlerin atacağını da söyleyerek gençlerin sorumluluklarının ağır olduğuna dikkat çekti. AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Haluk Demir de, Çalışkan’ın ve bünyesinde çalışan tüm hekimlerin 14 Mart Tıp Bayramını kutlayarak çiçek hediye ettiler.

ÇOCUKLARIN KORKULARINI YENMESİ

AK gençlerin bir sonraki durakları Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dt. Nihal Küçükyazıcı oldu. Gençlik Kolları Başkanı Haluk Demir, özellikle küçük çocukların diş doktorlarından korktuğunu ve bu korkuyu yenmeleri için hastane olarak bir uygulamalarının olup olmadığını sorması üzerine Başhekim Küçükyazıcı, çocukların korkularını yenmeleri adına hastanede özel bir odalarının olduğunu ifade etti. Küçükyazıcı, çocukların korkularını yenmesi konusunda en büyük payın ailelere ait olduğuna da dikkat çekerek çocukları doktor ile korkutmamaları gerektiğine vurgu yaptı. Başkan Haluk Demir, ziyaretin sonunda Başhekim Nihal Küçükyazıcı ve beraberinde görev yaptığı tüm hekimlerin Tıp Bayramlarını kutlayarak çiçek hediye ettiler.

SON DURAK İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

AK gençler Tıp Bayramı kutlamaları kapsamında son olarak İlçe Sağlık Müdürü Olcay Palak’ı ziyaret ettiler. Palak, ziyaretlerinden dolayı AK Partili gençlere teşekkür etti. İlçede yapılacak Aile Sağlık Merkezleri hakkında da bilgi alan AK Partili gençler, Palak’ın Tıp Bayramını kutladılar.

Sağlık Müdürü Palak, Çerkezköy’de sağlık sektörünün geliştiğini bununla beraber artan nüfus ile sağlık sektöründe hizmetin daha çok gelişmesi için gerekli atamaların da yapıldığını ifade etti. Vatandaşların hastanelerin acil servislerini gereksiz yere meşgul etmelerinin gerçekten hasta olan vatandaşların hizmet alımlarını engellediğini söyleyen Palak, vatandaşlarımızın daha dikkatli ve duyarlı olmaları konusunda uyardı.

Ziyaretin sonunda ise AK Partili gençler Palak ve beraberindeki aile hekimlerine çiçek hediye ederek Tıp Bayramlarını kutladılar.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 10:41

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tertipçi
Tertipçi - 1 yıl Önce

Lafa gelince car car car. İcraata gelince çicek böcek :) bunlara da üzülüyorum sadece boş işler.

TERTİP..
TERTİP.. @Tertipçi - 1 yıl Önce

CHP İÇİN SÖYLEDİN HERALDE..

türk..
türk.. - 1 yıl Önce

inadına akp ..inadına recep tayip erdoğan..chp çatla..siz ağaç sökün çerkezköyde..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306