AK Parti Kadın Kolları’ndan üye çalışması

AK Parti Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuran Yeşil ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, kadınların siyasette daha çok sahip olmaları yönelik üye çalışması başlattı. Önceki gün Çerkezköy Kapaklı Pazar Yeri girişinde stant açan partililer üye kaydı gerçekleştirdiler.

AK Parti Kadın Kolları’ndan üye çalışması
ÇerkezköyBakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Yönetimi kadınlara yönelik üyelik çalışması başlattı.
ÜYE KAYITLARINI GERÇEKLEŞTİRDİLER
Çalışma kapsamında önceki gün Çerkezköy Kapalı Pazar Yeri girişinde stant açan partililer kadınların üye kayıtları gerçekleştirdiler.
“KADINLAR FİKİRLERİNİ İFADE EDEBİLMELİ’’
banner287
İlk kez böyle bir uygulamaya gittiklerini belirten İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuran Yeşil  “En büyük amacımız kadınlarımızın aktif olarak siyasette yer almalarını ve fikirlerini özgürce ifade edebilmelerini sağlamak. Bunun yanında Türkiye’de siyaseti bilen en aktif parti çatısı altında bu imkânlara ulaşabileceklerini kadınlarımıza anlatıyoruz. Kadınlarımıza yönelik çalışmalarımız devam edecek. Bilinçli ve aktif kadınların olduğu bir Çerkezköy oluşturmayı istiyoruz.” Şeklinde konuştu.
“SİYASETTE AKTİF OLMALILAR’’
Hedeflerinin gün içerisinde 100 kadını AK parti saflarına katmak olduğunu belirten Nuran Yeşil, “Hedefimizi gerçekleştirmek için tüm kadın kolları ekibimizle buradayız. Umarım hedeflediğimiz sayıya ulaşırız. Bu sadece partimiz için değil diğer partiler için de önemli bir adım. Siyasette kadınlarımızın aktif olmalarına ihtiyaç var.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510