AK Partililer İstasyon’da vatandaşları dinledi

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katılımıyla İstasyon Mahallesi’nde bulunan Tepe Kıraathanesi’ni ziyaret ederek mahallenin istek ve sıkıntılarını dinleyerek bu istekleri tek tek not aldılar.

AK Partililer İstasyon’da vatandaşları dinledi
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - AK Parti Çerkezköy İlçe Yönetimi bir yandan esnaf ziyaretlerini sürdürürken bir yandan da kıraathane ziyaretlerini sürdürüyor.
YENİ ADRES TEPE KIRAATHANESİ OLDU
AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ beraberinde Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Belediye Meclis Üyeleri Hasan İşcan ile Behçet Güven, AK Parti Tekirdağ İl Yönetim Kurulu Üyesi Sait Yazı, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri önceki akşam saat 19.00’da İstasyon Mahallesi Çaylak Sokak üzerinde bulunan Tepe Kıraathanesi’ni ziyaret ederek vatandaşların istek ve sıkıntılarını dinledi.    
“TÜRKİYE ÇAĞ ATLADI’’
Tepe Kıraathanesi’ni ziyaret eden AK Partililer kıraathanede bulunan vatandaşlarla bir süre sohbet ettiler. İlk olarak AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ kısa bir konuşma yaptı. Demirbağ, vatandaşları seçimden seçime değil belli bir program dahilinde ziyaret ettiklerini belirterek, “Seçim zamanları zaten sizlere geliyoruz. Bugün buraya sizleri dinlemeye ve sıkıntılarınızı not almaya geldik. Karşılıklı yapacağımız sohbetler ile dertlerinizi yada bizim eksiklerimizi dinleyerek ona göre çözüm yolları üreteceğiz. AK Parti iktidarı döneminde ulaşım, eğitim ve sağlık gibi alanlarda Türkiye çağ atladı.” dedi.
ASGARİ ÜCRET VERGİ DIŞI KALACAK
İktidar oldukları dönemde ilaçta yüzde 80-90 oranında fiyatların düştüğünü ifade eden Demirbağ, “Asgari ücrette nüfusa göre vergi indirimine gidildi. Yakında asgari ücretin tamamen vergi dışı kalması gündemde. Asgari ücretin daha fazla olması gerekiyor.” İfadelerine yer verdi.

banner287


“HER KONUDA ÖNEMLİ HİZMETLERİMİZ OLDU’’
Alaettin Demirbağ’ın konuşmasının ardından söz alan Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’de ziyarette karşılıklı sohbet etmeye geldiklerini ifade ederek, “Bu mahalleyle ilgili varsa eksiklerimiz neler yapabiliriz, bunları konuşacağız. Çerkezköy Belediyesi yaptığı çalışmaları biliyorsunuz ve önemli hizmetlerimiz var. Alt yapı olmak üzere ulaşım ve yollar noktasında önemli hizmetlerimiz oldu. Herhangi bir eksiğimiz kalmadı gibi. Lokal olarak sokaklarda bazı eksiklikler olabilir. Bu eksiklikler de gözümüzden kaçan veya yetişemediğimiz noksanlardır.” diye konuştu.
“BÜTÇEMİZ ELVERDİĞİ SÜRECE EKSİKLİKLERİ GİDERECEĞİZ’’
Belediye Başkanı olduğunda nüfusun 40 binlerde olduğunu şimdi ise nüfusun 85 bini aştığını kaydeden Başkan Ertem, “Belediye hizmetlerini bütçemiz elverdiği noktada, ihtiyaçları karşılayacak şekilde karşılaşamaya çalışıyoruz. Bundan sonra daha da iyisi olacak” bilgisini verdi.Çerkezköy’de yaşayan vatandaşların rahat yaşamaları için gece gündüz çalıştıklarını sözlerine belirten Ali Ertem, şöyle devam etti; “Yaptığımız çalışmalardan memnun olursanız, sizlerin takdiri bizler için önemlidir ama halka hizmetin hakka hizmet olduğu anlayışında olduğumuz için Allahın takdirini ve onun rızasını kazanmak bizler için her zaman çok daha önemlidir.”
“ÇERKEZKÖY HUZUR VE BARIŞ KENTİDİR’’
Konuşmasında Çerkezköy’ün yapısına da değinen Başkan Ali Ertem, “Çerkezköy’de, her yöreden gelen insanlarla birlikte yaşıyor olmamıza rağmen, Çerkezköy huzur ve barış kentidir. Güzel bir kaynaşma ortamı var ve dostluk ilişkileri içerisinde geçiniyoruz. Bu huzurumuz ilelebet devam edecek ve Türkiye’de önder bir ilçe olacağız” dedi. Yapılan konuşmaların ardından AK Partili heyet vatandaşlardan gelen soruları tek tek cevapladı. Partililer vatandaşların bazı soru ve isteklerini not alarak çözüm yollarında ellerinden geleni yapacaklarını ifade ettiler.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306