Akay, Bakış’ın canlı yayın konuğu olacak

31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Çerkezköy Belediye Başkanı seçilen Vahap Akay, ‘kalfalık’ döneminde 183 günü geride bıraktı. Belediye başkanlığında ‘ustalık’ dönemi için de kolları sıvayan Akay, seçimlerin ardından ilk kez Bakış TV ekranlarında canlı yayına çıkacak.

Akay, Bakış’ın canlı yayın konuğu olacak

Çerkezköy Bakış - 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Çerkezköy Belediye Başkanı seçilen Vahap Akay, ‘kalfalık’ döneminde 183 günü geride bıraktı. Belediye başkanlığında ‘ustalık’ dönemi için de kolları sıvayan Akay, seçimlerin ardından ilk kez Bakış TV ekranlarında canlı yayına çıkacak.

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, gazeteci Mehmet Akif Aldoğan ve Fırat Keskinkılıç’ın hazırlayıp sunduğu Bakış Gazetesinin sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanacak olan “Gündeme Bakış” programının konuğu olacak. Akay,  burada seçim sürecinden bu güne yaşananları, hazırlanan projeleri ve görev süresi içinde yapacağı projelerdeki son durumu anlatacak. 

Akay, Aldoğan ve Keskinkılıç’ın sorularının yanı sıra canlı yayında vatandaşlardan gelen soruları da cevaplayacak.

Gündeme Bakış, 11 Ekim Cuma günü saat 19.00’da başlayacak. Canlı yayını https://www.facebook.com/cerkezkoybakis/ takip edebilir ve Akay’a sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2019, 17:52

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510