Akay, İYİ Parti’ye geçti

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın akrabası olan ve bir süre önce CHP’den istifa eden Çerkezköy'e Gönül Verenler Derneği Başkanı Murat Akay, İYİ Parti’ye üye oldu. Akay’ın İYİ Parti’den aday adaylığını açıklaması bekleniyor.

Akay, İYİ Parti’ye geçti

Çerkezköy Bakış- Çerkezköy'e Gönül Verenler Derneği Başkanı Murat Akay, 2003 yılından bu yana üyesi olduğu CHP üyeliğinden istifa ettiğini sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurmuştu. Geçtiğimiz 24 Eylül günü istifasını açıklayan Akay, bugün İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Cemal Turlin ve yönetim kurulunu ziyaret etti ve İYİ Parti’ye üye oldu.

banner287
Akay’ın CHP’den istifasının ardından İYİ Parti’ye geçeceğini Çerkezköy Bakış Gazetesi kulis bilgilerine dayanarak duyurmuştu. Bu haberin ardından yaklaşık 2 hafta sonrası Akay, İYİ Parti’ye geçti. Akay’ın önümüzdeki günlerde de belediye başkan aday adaylığını açıklaması bekleniyor.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018, 16:56

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 5 ay Önce

Vahap çok iş yaptıda akrabasıda gelsin.

Rahim Buluş
Rahim Buluş - 5 ay Önce

Kendini yetiştirmiş, guvenilir ve vizyonu olan tanidigim bir arkadaş. Partim adına Çok mutlu oldum. Kendisine başarılar diliyorum.

Kamil İnan
Kamil İnan - 5 ay Önce

Sevgili Başkanım Cemaletin İYİ partisine sempati duyan Çerkezköyde ve Tekirdağ bölgesinde siyaset arenasında daima isimleri soyatlarıyla takdir edilmiş Murat Akay kardeşimizinle daha güçleneceğinize
İnanarak sizleri takdir vetebrik editorum

sinan uslu
sinan uslu - 5 ay Önce

egosu yüksek ve laubali insan murat akay vasat sonuçlar doğurur iyi partide

Remzi
Remzi - 5 ay Önce

Haber yapin, algi degil.

Yasin
Yasin - 5 ay Önce

Hayırlı olsun

VATAN ÜLKÜM
VATAN ÜLKÜM - 5 ay Önce

Sayın Cemal Başkan sonsuz teşekkürler.Büyüksün çalışmalarını tebrik ederim.Destekliyorum.İYİ ki varsın.

Adil şarlı
Adil şarlı - 5 ay Önce

başarılı olamaz


SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306