Akay rengini belli etti

CHP’de kongre hazırlıkları yapılırken, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay rengini belli etti. Akay, sosyal medya hesaplarından Muharrem İnce paylaşımları yaparak desteğini gösterdi.

Akay rengini belli etti

Çerkezköy Bakış- 24 Haziran seçimlerinde CHP 41 yıl aranın ardından yüzde 30 barajını ilk kez geçti. İnce’nin aldığı oy oranı, 9 seçim kaybeden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu alamayınca, partililerin büyük çoğu kazan kaldırdı. Muhalif üyeler kurultay talebinde bulunurken, CHP üst yönetimi ise kurultay istemediklerini dile getiriyor. Büyük kurultay için 634 delegeye ihtiyaç duyulurken, çok sayıda delegenin kurultay için imza verdiği açıklandı.

24 Haziran seçimlerinden CHP’nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce’nin birçok mitingini takip eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla İnce’ye açık destek verdi. Akay, İnce’ni katıldığı bir canlı yayının videosunu paylaşarak, “Zafer hazırlanmaktır” notunu düştü.


KILIÇDAROĞLU’NU KARŞILADI, FOTOĞRAF PAYLAŞMADI

banner287

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, meydana gelen tren kazası sonrası bazı ziyaretlerde bulunmak üzere dün gece Çorlu’ya geldi. Daha öncekilere göre daha az bir katılımlı bir karşılama olurken, 
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’da karşılama törenine katıldı. Daha önce sosyal medya hesaplarından bu tür karşılamalarla ilgili fotoğraflar paylaşan Akay, bu kez paylaşım yapmayı tercih etmedi. Akay’ın karşılamaya katıldığı gösteren fotoğraf, yakın arkadaşı olan Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu’nun paylaştığı fotoğrafta ortaya çıktı.  


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2018, 11:04

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 10 ay Önce

Vahap cocuğun rengi belli değil Atatürkü kulanıp cepleri doldurmak başka bişey yok icrat yok yok yol yaptık yok pazar yeri yaptık yapcan tabi Çerkezköy büyüyor aldınız vergilerle yapıcaksın seve seve. Başka icrat göster

Mehmet
Mehmet @Mehmet - 10 ay Önce

Zaaten Vahap cocuğu sectik koyduk oraya sıctı sıvadı cepler dolu

Bülent Akkoç
Bülent Akkoç @Mehmet - 10 ay Önce

Kendini çok başarılı zannediyorsan gir siyasete orada görelim seni.

TRAKYALI..
TRAKYALI.. - 10 ay Önce

ke..mal gitsin artık...yoksa chp ye oy yok...

Mehmet
Mehmet @TRAKYALI.. - 10 ay Önce

Cok doğru CHP artık Başbuğ Mustafa Kemal Atatürkün partisi olmaktan cıktı Temizlik şart.

TRAKYALI..
TRAKYALI.. - 10 ay Önce

CHP ..PKK PARTİSİ OLDU..ARTIK..KEMAL TAMAM...

istanbul city..
istanbul city.. - 10 ay Önce

başkan akay akp den aday ol madem chp ödenek alamıyor..bir cadde 3 senede bitmezmi...kızılpınar millet caddesi ..istanbul city..geldin yoluda gördün..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306