Akçay Başkan, Eke İl Yönetimi’nde

Bir süredir HAS Parti İl Başkanlığı görevini yürüten Tuncay Çakır istifa etmesi sonrasında, yerine Ahmet Akçay getirildi. HAS Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş tarafından yapılan atama sonucu oluşturulan yeni il yönetiminde Çerkezköy’den 2009 seçimlerinde Tekirdağ milletvekili adayı R.Tahir Eke de yer aldı.

Akçay Başkan, Eke  İl Yönetimi’nde
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - HAS Parti Tekirdağ İl Başkanlığı’na Ahmet Akçay atandı.
İL BAŞKANLIĞI İÇİN AKÇAY GÖREVLENDİRİLDİ
HAS Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş bir süredir HAS Parti Tekirdağ İl Başkanlığı görevini yürüten Tuncay Çakır yerine Ahmet Akçay’ı görevlendirdi. Hafta içi yapılan atama sonucu Ahmet Akçay başkanlığında yeni il yönetim kurulu da oluşturuldu. 2011 milletvekilliği genel seçimlerinde Çerkezköy’den milletvekili adayı olan R.Tahir Eke, yönetim kurulunda yer aldı. 
ERDOĞAN HAYIRLI OLSUN TEMENNİSİNDE BULUNDU
banner287
HAS Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ercan Erdoğan yeni il yönetiminin hayırlı olmasını temennisinde bulunarak, yönetim kuruluna başarılar diledi. 
İLÇE KONGRESİ EYLÜL’DE
Ahmet Akçay başkanlığında oluşturulan yeni il yönetiminin eylül ayında kongreye gideceği bilgisini veren Ercan Erdoğan ilçe yönetimi olarak da kendilerinin eylül ayının ilk haftasında kongreye gidecekleri bilgisini verdi. İlçe ve il kongrelerinin tamamlanmasının ardından kasım ayı içerisinde de genel kongrenin yapılacağını söyleyen Erdoğan ‘’bizler genel merkez ve il kongresi öncesinde ilçe kongremizi gerçekleştireceğiz. Bu yöndeki çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor.’’ Dedi.
“ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR’’
Kongre çalışmaları dışında teşkilatlanma çalışmalarını da sürdürdüklerini ifade eden Ercan Erdoğan şunları söyledi: ‘’çalışmalarımız belirlenen plan dahilinde devam ediyor. Hem yönetim hem de partililerimizle belli aralıklarla bir araya gelerek çalışmalar hakkında istişarede bulunuyoruz. Bu istişare toplantılarımız bundan sonra da belli aralıklarla devam edecek’’

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510