AKKİM Kimya çalışanları piknikte bir araya geldi

Türkiye’nin öncü kimyasal madde üreticilerinden AKKİM Kimya’nın Çerkezköy’de ikamet eden çalışanları yılın yorgunluğunu ailelerinin katılımıyla gerçekleştirilen piknikte attı.

AKKİM Kimya çalışanları piknikte bir araya geldi
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren AKKİM Kimya San. A.Ş. çalışanları geleneksel piknik şöleninde bir araya geldi.

PİKNİK DÜZENLENDİ

Tepe Emlak Konutları Piknik Alanı’nda Pazar günü düzenlenen pikniğe çalışanların yanı sıra, AKKİM Kimya Çerkezköy Fabrika Müdürü Süleyman Ece, Çerkezköy İlçe Emniyet eski Müdürü Polis Başmüfettişi Cemal Dalman, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, Çerkezköy İlçe Emniyet Amiri Ekrem Çiçek, AKKİM Kimya Merkez ve Çerkezköy çalışanları ile aileleri katıldı.

banner287
PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Piknikte, AKKİM Kimya’da 5 ve 10 yılını dolduran çalışanlara plaket takdim edildi. Düzenlenen organizasyonda yetişkinler için çeşitli aktiviteler düzenlenirken çocuklar da unutulmadı. Gün boyu süren piknikte AKKİM Kimya çalışanları aileleri ile unutamayacakları bir güne tanıklık ederken, AKKİM Kimya Çerkezköy Fabrika Müdürü Süleyman Ece tüm çalışan ve aileleri ile tek tek ilgilendi. Çeşitli ikramların da yapıldığı piknik günün ilerleyen saatlerine kadar sürdü.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2016, 19:58

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510