Albayrak ve Solmaz ailelerinin mutlu günü

Çerkezköy’de hizmet veren Tarihi Sarıyer Börekçisi’nin işletmecisi Ahmet Albayrak’ın oğlu İsrafil Albayrak hayatını Zahide-Abdullah Solmaz’ın kızı Seher Solmaz ile birleştirdi.

Albayrak ve Solmaz ailelerinin mutlu günü
Çerkezköy Bakış - İsrafil Albayrak ile Seher Solmaz Pazar günü 13.00-17.00 saatleri arasında İstanbul Küçükçekmece’deki Erzurum İspir Kırık Köyü Derneği’nde düzenlenen törenle dünya evine girdi.

DÜNYA EVİNE GİRDİLER

Zahide-Abdullah Solmaz çiftinin kızı Seher Solmaz ile Gülfinaz (merhume)-Ahmet Albayrak çiftinin oğlu İsrafil Albayrak’ın İstanbul’da düzenlenen düğün törenine genç çiftin aile dostları, arkadaşları ve çok sayıda davetli katıldı. Düğüne Çerkezköy Kahve Diyarı’nın işletmecisi Özcan Ballı ile Çerkezköy’den çok sayıda esnaf ve iş adamı da katıldı. Salona alkışlar eşliğinde giderek ilk danslarını eden genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Takı merasiminin ardından düğün ilerleyen saatlere kadar devam ederken, davetliler de genç çiftin mutluluğunu paylaştı. Düğünde davetlilerle yakından ilgilenen Ahmet Albayrak ile Zahide-Abdullah Solmaz çifti, katılımlarından dolayı tüm davetlilere teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2016, 19:48

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510