Anadolu Partisi İlçe Başkanı belli oldu

Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan’ın CHP’den istifa ettikten sonra kurduğu Anadolu Partisinin Çerkezköy İlçe Başkanı Nurtekin Erol oldu.

Anadolu Partisi İlçe Başkanı belli oldu
Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan’ın CHP’den istifa ettikten sonra kurduğu Anadolu Partisinin Çerkezköy İlçe Başkanı Nurtekin Erol oldu. Erol dün yaptığı basın açıklamasında, “Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde halk seçeneksiz bırakıldı. Öncülük yapan bir parti olmamasına rağmen bu durumu protesto etti ve ardından sandığa gitmeyerek, içine sinmeyerek oy kullandı. Çağdaş uygarlık yolundan sapan ve hızla felakete sürüklenen ülkemizde taşın altına elini sokan, umutsuzluğa ve seçeneksizliğe çare olmak üzere Emine Ülker ve arkadaşları yüreklice öne çıktılar.” dedi.

Çerkezköy Bakış -
Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan’ın CHP’den istifa ettikten sonra kurduğu Anadolu Partisinin Çerkezköy İlçe Başkanı Nurtekin Erol oldu.
KAYMAKAMLIĞA GEREKLİ EVRAKLARI VERDİ
Dün saat 15:00’da Çerkezköy Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’ne İlçe Başkanlığı için gerekli evrakları veren Anadolu Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Nurtekin Erol Hükümet Konağı önünde basın açıklaması yaptı.
“EMİNE ÜLKER VE ARKDAŞALARI ÖNE ÇIKTI”
Anadolu Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı olan Nurtekin Erol, “Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde halk seçeneksiz bırakıldı. Öncülük yapan bir parti olmamasına rağmen bu durumu protesto etti ve ardından sandığa gitmeyerek, içine sinmeyerek oy kullandı. Çağdaş uygarlık yolundan sapan ve hızla felakete sürüklenen ülkemizde taşın altına elini sokan, umutsuzluğa ve seçeneksizliğe çare olmak üzere Emine Ülker ve arkadaşları yüreklice öne çıktılar” ifadelerini kullandı.“ÇEVRE FELAKETİNİN ÖNGÖRÜLERİ GELİYOR”
Erol şunları söyledi: “Trakya’da meralar satışa çıkarılıyor. Hiçbir siyasi İl veya İlçe Başkanı ya da Belediye Başkanları alana inmiyor ve halkın yanında yer almıyor. İktidara gelince ‘köylüye meraları iade edeceğiz” diyorlar fakat inandırıcı olamıyorlar. Kadın-Erkek eşitliğini tartışmaya açanlar ve iş kazalarında kitlesel ölümler olurken, bu işin fıtratında var diyenler 25 Kasım 2014 günü resmi gazetede ‘Çevresel etki değerlendirmesi yönetmeliği’ değiştiriyorlar. Bu yönetmeliğe tabi projeler hakkında karar verme yetkisi Bakanlıklara ait ve yetkisini Valilere devredebiliyor.
 “EŞİT DAVRANILACAK”
 ANA-Parti bir ana gibi sıcak ve bütün yurttaşlarına eşit davranacaktır. Halkın yaşam gerçeği olan tüm alanlarda çözüm bulacaktır. İlçemizde yapılması planlanan yönetim kurulunda şimdiye kadar hiçbir siyasi partiye katılmamış genç arkadaşlarım bulunuyor. Ben de bir siyasi partiden ayrılarak, bu yurtsever halk hareketine katılmış bulunuyorum. Ülkemiz için hayırlı olsun.”

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2014, 08:59

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
cevat kelle
cevat kelle - 5 yıl Önce

nurtekin hocaya hayırlı olsun da, bir şeyi merak ediyorum, evlerine misafir geldiğinde eşi rağbet hanım chp ye, kendisinide e.ü.t oy isterse ne olacak, siz siz olun bu sıralar bu çiftten uzak durun,

vatandaş
vatandaş - 5 yıl Önce

beyfendinin eşi chp meclis üyüsi değilmi yoksa chp den kopma mı olacak

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510