Anafen’den birebir SBS sınavı

Anafen Dershanesi Çerkezköy Şubesi, Türkiye genelin düzenlenen SBS deneme sınavını Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirdi. SBS eşdeğerinde güvenlik önlemlerinin alındığı SBS deneme sınavına Türkiye genelinde 100 bin öğrenci, Çerkezköy’den ise 400 öğrenci katıldı.

Anafen’den birebir SBS sınavı
ÇerkezköyBakış - Anafen Dershanesi Çerkezköy Şubesi, Türkiye genelinde düzenlenen SBS deneme sınavını Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirdi.
SBS KURALLARI UYGULANDI
Geçtiğimiz cumartesi günü gerçekleştirilen sınava öğrenciler velileri ile birlikte geldi. 10.00’da başlayan sınav öncesi 09.30’da polis kontrolü eşliğinde sınav salonlarına alınmaya başlanan öğrencilerin sınav giriş belgeleri de kontrol edildi. Sınavda öğrenciler toplam 120 soruyu 120 dakika süre içresinde cevaplamaya çalıştı.“AMAÇ GERÇEK SINAVA HAZIRLIKLI OLMAK’’
Sınavı değerlendiren Anafen Dershanesi Çerkezköy Şube Müdürü Mustafa Tunç,”Sınavda öğrenciler ve veliler 8 Haziran’da yapılacak olan SBS heyecanını yaşadı. Öğrenciler bu sayede özgüvenlerini de kazanıp sınava daha iyi bir şekilde hazırlanarak, eksiklerini görme imkânı buldular.” Dedi.
banner287SINAV 8 HAZİRAN’DA
Bu yıl 8 Haziran’da gerçekleştirilecek SBS ile ilgili olarak öğrencilerin deneme sınavından çıkaracakları derslerin önemli olduğunu belirten Tunç,”Öğrencilerin önünde bir ay gibi bir süre kaldı. Biz de bu süre içerisinde öğrencilere birebir dersler, deneme sınavları ile destek olmaya çalışıyoruz. Bu süreç çok yoğun ve yorucu geçecek. Umarım her öğrenci hak ettiği puanı alarak iyi bir geleceğin kapılarını açar.” İfadelerini kullandı.     Haber: Savaş Akyıldırım


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510