Anafen’den burs ve tablet hediyeli deneme sınavı

Anafen Dershaneleri Çerkezköy Şubesi, Cumartesi ve Pazar günü, ortaokul 5,6 ve 7’inci sınıflara yönelik ‘İlk Adım Sınavı’ gerçekleştirecek. Sınavda derece yapacak öğrenciler, dershaneden değişik oranlarda indirim kazanacak. Anafen’e, erken kayıt yaptıran öğrencilere ise, tablet PC hediye edilecek.

Anafen’den burs ve tablet hediyeli deneme sınavı
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - İlk ve ortaokullarda karne heyecanı için geri sayım başlarken, Anafen Dershaneleri Çerkezköy Şubesi de, Cumartesi Pazar günü, İlk Adım Sınavı yapacak.
SINAVA KATILIM ÜCRETSİZ
Ortaokul 5,6 ve 7’inci sınıflara yönelik yapılacak olan ‘İlk Adım Sınavı’na katılımın ücretsiz olacağını belirten Anafen Dershaneleri Çerkezköy Şubesi Müdürü Mustafa Tunç, “Cumartesi günü saat 10.00, 12.00 ve 14.00 olmak üzere 3 ayrı seans halinde gerçekleştirilecek. Saat 10.00’daki sınava 6. Sınıflar, 12.00’daki sınava 5. Sınıflar, 14.00’daki sınava ise 7. Sınıflar katılacak. Pazar günü ise saat 10.00’daki sınava 7. Sınıflar, 12.00’daki sınava 5. Sınıflar, 14.00’daki sınava ise 6. Sınıflar katılacak.” Bilgisini verdi.
DERECE YAPANLARA ÖZEL İNDİRİM

banner287
Sınavda, başarı sağlayacak öğrencilerin, dershaneden çeşitli oranlarda indirim kazanacağını vurgulayan Tunç, “Ortaokul 5, 6 ve 7 sınıfta okuyan tüm öğrencileri, bu sınava bekliyoruz” diye konuştu.
ERKEN KAYIT YAPANTIRANA TABLET PC
Yeni dönem için erken kayıt avantajlarının 3 Şubat’a kadar devam edeceğini kaydeden Anafen Dershaneleri Çerkezköy Şubesi Müdürü Mustafa Tunç, “Bu tarihe kadar kayıt yaptıran öğrenciler, hem indirimden yararlanma fırsatı yakalayacak, hem de Tablet PC kazanacak.” Diyerek, öğrencilerin erken kayıt fırsatını kaçırmamalarını istedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 14:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
asuman akdoğan
asuman akdoğan - 6 yıl Önce

ne varki bende alırım çok kolay

Furkan
Furkan - 6 yıl Önce

fakat seneye devam ediyorsunuz

nafiz koyun
nafiz koyun - 6 yıl Önce

doğrumu söylüyorsunuz

ezgi ak
ezgi ak - 6 yıl Önce

doğru söylüyorlar

Selçuk
Selçuk - 6 yıl Önce

tabletin adi markesi modeli̇ falan nedir ??

rabia şimşek
rabia şimşek - 6 yıl Önce

tabletler gelmemiş rica ediyorum bir an önce gelsin mümkünse yarın çünkü bize ayın sonunda dediler yarın ayın sonu

eren
eren - 6 yıl Önce

evet veriyorlar ben kayıt oldum aldım tablet pc yi

emre ceviz
emre ceviz - 6 yıl Önce

casper nirvana tablet pc veriyorlar ama erken kayıt yaptırırsan.


SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306