"ARKADAŞLIK" KERMESİ...

Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi öğrencileri sosyal faaliyetler kapsamında kermes düzenlendi. Okul öğretmenleriyle yaklaşık 60 öğrencinin yer aldığı etkinlikten elde edilen gelir Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi’nde okuyan ihtiyaç sahibi öğrenciler için harcanacak.

"ARKADAŞLIK" KERMESİ...
Çerkezköy Bakış - Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi öğrencileri okulda ihtiyaç sahibi arkadaşları için yiyecek kermesi düzenledi.
BİRBİRİNDEN LEZİZ YİYECEKLER
Çerkezköy Halk Pazarı girişinde önceki gün düzenlenen yiyecek kermesine Sosyal Yardımlaşma Kulübü öğrencilerinin yanı sıra tüm sınıflardan öğrenciler, Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Üzgün, okul öğretmenlerinden Filiz Koç ile Meral Yeşilyuva katıldı. Öğrenciler hem kendi hem de ailelerinin hazırladıkları pasta çeşitlerinden börek çeşitlerine zentinyağlı dolmadan hamur işi çeşitlerine kadar birbirinden leziz yiyecekleri Çerkezköylülerin beğenisine sundular.
OKUL MÜDÜRÜ ÜZGÜN  TEŞEKKÜR ETTİ
banner287
Okul Müdürü Ahmet Üzgün her eğitim-öğretim yılında çeşitli etkinlikler düzenlediklerini söyleyerek “Öğrencilerimiz, okuldaki ihtiyaç sahibi öğrenci arkadaşları için yiyecek kermesi düzenliyor. Bu etkinlikler yılda iki kez düzenleniyor. Bugün de yiyecek kermesinin ilkini düzenliyorlar.” dedi. Ahmet Üzgün, kermese katkı sağlayan öğrenciler, öğretmenler, öğrenci velileri ile kermesten alışveriş yaparak etkinliğe maddi destek veren Çerkezköylülere de teşekkür etti.
KERMES GÜN BOYU SÜRDÜ
Sabah saatlerinde kermes açan öğrenciler akşam saatlerine kadar kermeste kaldılar. Öğrenciler bir yandan standa gelen Çerkezköylülerle alışverişte bulunurken bazı öğrenciler ise pazarcı esnafını ziyaret ederek, kermese katkı sağladılar.
Kermesten elde edilen gelir okulda ihtiyaç sahibi öğrencilerin ihtiyaçları için harcanacak.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2015, 16:15

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Veli
Veli - 3 yıl Önce

Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi öğrencilerinin böylesi sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirdikleri için tebrik ediyorum.İnşallah diğer okullarımızda bu ve bunun gibi etkinlikler düzenlerler.

cer
cer - 3 yıl Önce

Hfz Anadolu Lisesi her alanda olduğu gibi böyle etkinliklerle Çerkezköy'ün lider okulu olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Vatanda%C5%9F
Vatanda%C5%9F - 3 yıl Önce

başta öğrencilerimiz olmak üzere onlara destek olan okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimizi kutluyorum.

Hfz+mezunu
Hfz+mezunu - 3 yıl Önce

Biz okuldayken böyle etkinlikler olmazdı.Ahmet hocamın gelmesiyle okul vizyon sahibi bir hal almış.Kendisini diğer öğretmenlerimi ve öğrenci kardeşlerimi canı gönülden kutluyorum.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306