Aydeniz, Bahçeli’yi anlattı

Çerkezköy Ülkü Ocaklarının düzenlediği “Türk Dünyasının Bilge Lideri Devlet Bahçeli” seminerine katılan MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, MHP lideri Devlet Bahçeli’yi anlattı.

çerkezköy bakış
Aydeniz, Bahçeli’yi anlattı

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Ülkü Ocakları Fırat Yılmaz Çakıroğlu dersliğinde yapılan seminerde Aydeniz, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi anlattı. Bahçeli’nin parti için ne kadar önemli olduğundan bahseden Aydeniz, “MHP, mevcut partiler içerisinde sağın eski partisi. Misyonu, vizyonu oyunları bozmak olduğu için renkli bir partidir.  Güçlü isimleri yok edilmeye çalışılmış, her seferinde güçlenmiş bir partidir. Devlet Bey de Başbuğumuzun emanetini daha yukarıya götürmeye çalışmıştır. MHP yokken ülkücü birçok oluşumun içerisinde bulunmuş ve destek olmuştur. Kahvelerde seminerler vermiştir. Başbuğumuzun da isteğiyle yurtdışında Türk Federasyonlarının kuruluşuna öncülük etmiştir. 1987’de ise Milliyetçi Hareket Partisine dahil olmuştur. Devlet Bahçeli dediğimiz zaman, Başbuğumuzdan aldığı emaneti bu partiyi 30 yıldır ayakta tutabilmek için çalışmış istisna büyüklerimizden biridir. Başbuğumuzun ömrü yetmedi mecliste bir grup kurmaya, Bahçeli bunu başarmıştır. Bahçeli, siyasi parti başkanlarına örnek olacak davranışlar sergilemiştir. 4 hamle sonrasını düşünerek hareket eden bir lider olmuştur. 2001 yılın ülkeyi kurtaracak gözü ile bakılan Kemal Derviş geldiğinde cebinde Amerika’nın mektubu var. Bahçeli bu oyunu da bozarak erken seçime gitti.” dedi.

banner287
VATANA ZARAR VERECEK HİÇBİR OLUŞUMUN İÇERİSİNDE YER ALMAMIŞTIR


Bahçeli’yi anlamak için onu iyi takip etmek gerektiğini ifade eden Aydeniz, “Devlet Bahçeli’yi anlamak için iyi takip etmek lazım. Söylediklerini analiz edip takip edenler zaten doğru söylediğinin farkına varıyorlar. Bilge lider, vatana zarar verecek hiçbir oluşumun içerisinde yer almamıştır. Bizim partimize de ülkü ocaklarımıza da yakıştırılacak en ufak kötü bir söz bırakmamıştır. Ülkü Ocakları üzerinde oluşan mafya, vurdu, kırdı görüntüsünü değiştirmiştir. Kavga, dövüşle değil doktorların, avukatların, mühendislerin olduğu bir hale getirmiştir.” diye konuştu.

“SAHİP OLMALIYIZ”

Aydeniz son olarak, “Bizler liderimize sıkı sıkı sarılıp, sahip olmalıyız. Ocaklar olarak okulunuzu iyi okuyup Devlet Bey’e layık olacaksınız.” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2018, 18:03

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510