Aynı duyarlılığı CHP’nin organizasyonu için de bekliyoruz

AK Partili Gençler’in 23 Nisan’da öğrencilere yönelik gerçekleştirdiği kıyafet yardımını soru önergesi ile Meclis’e taşıyan CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. Candan Yüceer’e seslenen İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Can Danyeli aynı duyarlılığı CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nın 23 Nisan kutlamalarında Cumhuriyet meydanında gerçekleştirdiği dergi organizasyonu için de beklediklerini söyledi.

Aynı duyarlılığı CHP’nin organizasyonu için de bekliyoruz
ÇerkezköyBakış - CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. Candan Yüceer, AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları’nın okul ve yurtlarda öğrencilere yönelik gerçekleştirdiği kıyafet yardımı etkinliğinin siyasi bir amaç taşıdığını ifade ederek konuyu Meclis’e taşımıştı.
“AYNI DUYARLILIĞI BEKLİYORUZ’’
AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Can Danyeli, yazılı bir açıklama yaparak CHP Tekirdağ Milletvekili Dr.Candan Yüceer’in ifadelerine cevap verdi. Danyeli ‘
Milletvekilimize toplumsal olaylardaki duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz ama aynı duyarlılığı CHP Çerkezköy İlçe Başkanlığı'nın aynı gün kendi gözü önünde yaptığı olayla ilgili de göstermesini, bu konuyu da ilgili bakanımıza iletmesini rica ediyoruz.’ Diyerek “23 Nisan resmi törenlerinde, vekilimizin de bulunduğu kutlamalarda, CHP İlçe Başkanlığı sırada bulunan ilköğretim çağındaki çocuklara CHP amblemli dergi dağıtımı yapmıştır” ifadelerine yer verdi.
“RESMİ TÖRENLER PARTİ MİTİNG ALANI MIDIR?’’
banner287
Yapılan organizasyonla ilgili olarak CHP’lilerin gerekli izinleri alıp almadıklarını merak ettiklerini kaydeden Mehmet Can Danyeli, “Bu konuyla ilgili olarak Çerkezköy CHP İlçe Teşkilatı dergi organizasyonunu gerçekleştirmek için hangi kurumdan izin almıştır, Devletimizin resmi töreninde, öğrencilere siyasi propaganda yapabilir mi, Resmi törenler parti miting alanı mıdır, CHP amblemli dergiler dağıtarak, gelişme çağında olan çocukların bilinçaltına partiniz mi empoze edilmeye çalışılmaktadır? CHP İlçe Teşkilatları aynı tarzda ki olayları ülkemizin hangi il ve ilçelerinde resmi tören esnasında gerçekleştirmiştir. Bu soruları CHP Tekirdağ Milletvekilimiz Candan Yüceer’e tüm kamuoyunu aydınlatmak adına soruyorum” diye konuştu.
“SORULARIN CEVAPLARINI BEKLİYORUZ’’
İlçe Gençlik Kolları Başkanı Danyeli, açıklamasında ayrıca şu ifadelere yer verdi: “Çerkezköy Gençlik Kolları başkanlığı olarak, bu hediyelerin paketlemesini yaparken, o esnada oradan geçen Çerkezköy CHP İlçe Başkanı Sayın Metin Dönmez’e yapacağımız programı aktardığımız da aynen şu ifadeleri kullanmıştır. ‘'Valla helal olsun gençler size, sizleri takdir ediyorum’’ Bunun sonrasında bizimle birlikte fotoğraf çekilmiş olup, samimiyetine de inandığımızı aktarmak isteriz. Çerkezköy kamuoyuna aktarmak istediklerimiz bu kadardır. Bizlere ve ilgili makamlara soru yönelten tüm herkesi bu soruları cevaplamaya davet ediyorum”
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 16:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
oğuz
oğuz - 6 yıl Önce

okullarda fakir öğrencileri sıraya dizip akp çantalarıyla poz veren ilçe başkanın cevap versin,haddinizi bilin

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510