AZAK dışındaki tüm Meclis üyelerini mahkemeye verdi

Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Mustafa Ordu Çerkezköy Belediye Meclisi tarafından haziran ayında alınan paralı otopark kararını mahkemeye taşıdı. Ordu, toplantıda yer almayan Asuman Azak dışında tüm meclis üyeleri ile Belediye Başkanı Ali Ertem hakkında suç duyurusunda bulunurken, otopark düzenlemesi işleminin iptali ve yürütmesinin durdurulması için de Tekirdağ İdare Mahkemesi’ne suç duyurusunda bulundu.

AZAK dışındaki tüm Meclis üyelerini mahkemeye verdi
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Belediye Meclisi’nde haziran ayında oy çokluğu ile alınan paralı otopark kararı mahkemeye taşındı.
MAHKEMEYE TAŞIDI
Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Mustafa Ordu, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcılığı’na sunduğu şikayet dilekçesinde Çerkezköy Belediye meclisi tarafından alınan paralı otopark kararının imar kanunu ve planı esaslarına aykırı olduğunu ifade etti.
AZAK DIŞINDA TÜM MECLİSİ MAHKEMEYE VERDİ
Haziran ayı meclis toplantısına katılmayan DP’li meclis üyesi Asuman Azak dışında tüm meclis üyeleri ile Belediye Başkanı Ali Ertem hakkında suç duyurusunda bulunan Ordu, otopark düzenlemesi işleminin iptali ve yürütmesinin durdurulması için de Tekirdağ İdare Mahkemesi’ne başvurdu.
KAT ARTTIRIMINI DA MAHKEMEYE TAŞIDI
banner287
Ordu ayrıca Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem ile bir önceki meclis döneminde görev yapan Ahmet Azcan, Habip Bilgin ile Vehbi Demirtaş hakkında da Çerkezköy imar planı genelinde kat artırımı kararı aldıkları gerekçesiyle de ayrı bir suç duyurusunda bulundu.
CUMA GÜNÜ BASIN AÇIKLAMASI YAPILACAK
Bu arada Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanlığı tarafından kılınacak Cuma Namazı’nın ardından Belediye Meydanı’nda basın açıklaması düzenlenecek.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306