Badem Cafe ve Fastfood Atatürk Caddesi’nde açıldı

‘Badem Cafe ve Fastfood’ Atatürk Caddesi’nde açıldı. Açılış töreninde işletme sahibi Taner Sevindik, davetlileriyle yakından ilgilenerek, çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Badem Cafe ve Fastfood Atatürk Caddesi’nde açıldı
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - ‘Badem Cafe ve Fastfood’un önceki gün saat 13.00’da gerçekleştirilen açılış törenine AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Habip Bilgin, İl Genel Meclis üyeleri Hasan Karaca ile M.Zeki Gürcün, AK Parti İlçe Yönetimi, Gençlik Kolları Yönetimi ve çok sayıda vatandaş katıldı.
BOL KAZANÇ TEMENNİSİNDE BULUNDULAR
Kurdele kesiminden önce konuşan AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, “gelişen Çerkezköy’de yeni işletmelerin açılması herkesin olduğu kadar bizleri de çok mutlu ediyor. Yeni işletme sahibine ve çalışanlarına hayırlı olmasını temenni ederek, bol kazançlar diliyorum” derken, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Habip Bilgin ve İl Genel Meclis üyesi M.Zeki Gürcün’de işletme sahibine bol kazanç temennisinde bulundular.
DAVETLİLERE ÇEŞİTLİ İKRAMLARDA BULUNULDU
banner287
Yapılan konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi. Kurdele kesimini ardından açılışına katılan davetlilere Tost çeşitlerinden hamburger’e, Kumru’dan et dönere ve Mangal kömüründe sosisli sandviç’e kadar birçok lezzet ikram edildi.  ‘Badem Cafe ve Fastfood’ işletmesinin sahibi Taner Sevindik misafirleriyle yakından ilgilenerek, açılışa katıldıklarını için misafirlerine tek tek teşekkür etti.Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306