Bafra Pide’den görkemli açılış

Fevzi Paşa Mahallesi Güveniş Caddesi'nde 6 yıldır hizmet veren ve lezzeti dillere destan olan Bafra Pidecisinin ikinci şubesini aynı cadde üzerinde görkemli bir açılışla hizmete girdi.

Bafra Pide’den görkemli açılış

Çerkezköy Bakış - Açılışa AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı. Zengin menüsü ile hizmet veren Bafra Pide, 16 farklı pide çeşidi, tatlı ve salata çeşitleri ile müşterilerini bekliyor.

ÖĞE BOL KAZANÇLAR DİLEDİ

Açılışı yapan Öğe, “Samet ve Semih kardeşlerin açtığı bu güzel restoranın öncelikle kendilerine sonrasında Çerkezköy’e hayırlı olmasını diliyorum. Çerkezköy’ün böyle güzel tatlara ihtiyacı var. Kendilerine bol kazançlar diliyorum.” dedi.

banner287

BAFRA PİDESİ’NİN ÖZELLİKLERİ

Restaurant’ın işletmecisi Samet ve Semih Durmuş kardeşler, Bafra pidesinin özelliklerinden bahsetti ve “Pide hamurunun ince, gevrek ve sulu hamurdan olması gerekiyor. Kıyması dana kaburga, özel kıyma kullanılması lazım. Fırında ağır ağır pişirilmesi lazım. En önemlisi ise hamurun yoğurulmasında pişirilmesine kadar içerisinde sevgi olması lazım, bunu da herkes yapamaz.” diye konuştu.  Durmuş Kardeşler 1.şubelerinde ev ve işyerlerine paket servisi, davetlere toplu siparişler ve evden malzeme kabulü ile hizmet vermeye devam edeceklerini, yeni açılan şube ile de 200 metrekare üretim ve 200 metrekare servis alanı ile restoran hizmeti vereceklerini belirttiler.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306