Bağımsız Meclis Üyesi adaylarından Uğurlu’ya ziyaret

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine 4’ncü Meslek Grubu’ndan bağımsız olarak girecek olan meclis üyesi adayları ÇTSO Genel Sekreteri Selma Uğurlu’ya nezaket ziyaretinde bulundular.

Bağımsız Meclis Üyesi adaylarından Uğurlu’ya ziyaret
ÇerkezköyBakış - 26 Mayıs tarihinde yapılacak olan ÇTSO seçimlerine az bir süre kala 4’ncü Meslek Grubu’ndan bağımsız olarak seçime girecek adaylar hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor.
BAĞIMSIZ ADAYLAR UĞURLU’YU ZİYARET ETTİ
 4’ncü Meslek Grubu bağımsız adayları çalışmalarının yanı sıra dün ÇTSO Genel Sekreteri Selma Uğurlu’yu makamında ziyaret etti. Ziyarete 4’ncü Meslek Grubu adaylarının tamamı Erol Buz, Hanifi Yüzbaşı, Güntay Çakır, Hayrettin Atay, İrfan Bora, Mehmet Aratemur ve Kadri Uçkun yer aldı.UĞURLU TEŞEKKÜR ETTİ
Meclis üyesi adayları çalışmalarından bahsederek ÇTSO Genel Sekreteri Selma Uğurlu’ya ziyaretin anısına çiçek takdim ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Selma Uğurlu ise, ziyaretten dolayı çok duygulandığını belirterek, “İlk kez sizler böyle bir organizasyon ile beni ziyaret ettiniz. Bu da beni çok mutlu etti. Hepinize çok teşekkür ediyor ve seçimlerde başarılar diliyorum” dedi. Karşılıklı sohbetin ardından 4’ncü Meslek Grubu’ndan bağımsız adaylar Selma Uğurlu’nun yanından ayrıldılar.
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 15:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510